اکسید هد

کنعانی زادگان: شرمنده آقایحیی و هواداران پرسپولیس شدم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 679 ] - یکشنبه, 26 بهمن 1399

کنعانی زادگان: شرمنده آقایحیی و هواداران پرسپولیس شدم

مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: بازی کردن من مقابل پیکان یک مقدار ریسک است. مربیان و کادر پزشکی تصمیم گرفتند ریسک نکرده و در دیدار با پیکان هم به من استراحت بدهند... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کنعانی زادگان: شرمنده آقایحیی و هواداران پرسپولیس شدم

مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: بازی کردن من مقابل پیکان یک مقدار ریسک است. مربیان و کادر پزشکی تصمیم گرفتند ریسک نکرده و در دیدار با پیکان هم به من استراحت بدهند...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: بازی کردن من مقابل پیکان یک مقدار ریسک است. مربیان و کادر پزشکی تصمیم گرفتند ریسک نکرده و در دیدار با پیکان هم به من استراحت بدهند. 

همه چیز از آن پنالتی بازی با فولاد شروع شد. پرسپولیسی ها هنوز هم معتقدند سوت های اشتباه محمدحسین زاهدی فر تمرکز بازیکنان این تیم را به هم ریخت و عاملی برای مصدومیت و محرومیت محمدحسین کنعانی زادگان شد. 

بعد از آن پنالتی اشتباه و به هم ریختن ذهن و روان بازیکنان پرسپولیس و از همه مهم تر کنعانی زادگان که در کانون این اتفاق قرار داشت، این بازیکن کلاً به هم ریخته بود و بعد از پایان غائله اعتراضاتش و کارت زردی که گرفت، در پی جبران این اتفاق برآمد. از این جهت آغاز بدی در کنار خط طولی داشت و دو بازیکن حریف را جا گذاشت که با برخورد به بازیکن دوم همسترینگش کش آمد. بلافاصله بعد از آن دیدار وقتی با محمدحسین کنعانی زادگان تماس گرفتیم به خبرورزشی گفت: «فکر می کنم دچار پارگی از ناحیه همسترینگ شده باشم. البته باید MRI بگیرم تا همه چیز مشخص شود و...» کنعانی زادگان بعد از این اتفاق از همسترینگ آسیب دیده اش MRI گرفت و مشخص شد این آسیب دیدگی از گرید 2 است. این مدافع ملی پوش چند روزی از تمرینات معاف شد و سپس به صورت انفرادی زیر نظر پزشکان پرسپولیس به تمرین پرداخت. ظاهراً مصدومیت محمدحسین کنعانی زادگان به گونه ای بود که باید 40 روز با آن مدارا می کرد. در این مدت یحیی گل محمدی از مهدی شیری و کمال کامیابی نیا به عنوان جانشین کنعانی زادگان در ترکیب تیمش استفاده کرد که این دومی توانست رضایت سرمربی پرسپولیس را جلب کند. حالا در آستانه دیدار پرسپولیس و پیکان شنیده شد که قرار است کنعانی زادگان به این بازی برسد. برهمین اساس بد ندیدیم دقایقی با خود این مدافع ملی پوش و با تعصب صحبت کنیم .

*شنیدیم به بازی با پیکان رسیدی. درست است؟
قبل از هرچیز وظیفه خودم می دانم درگذشت جانگداز علی آقا انصاریان را به همه پرسپولیسی ها و خانواده محترم ایشان به ویژه مادر محترم آن مرحوم تسلیت بگویم. واقعاً باورش سخت بود که بعد از آقا مهرداد میناوند بار دیگر خانواده پرسپولیس و جامعه فوتبال چنین غم بزرگی را تجربه کند اما در مورد سؤال شما باید بگویم راستش را بخواهید به این بازی می رسم اما پزشکان تیم و کادر فنی به این جمع بندی رسیدند که یک هفته دیگر هم صبر کنم. 

*چطور؟
بازی کردن من مقابل پیکان یک مقدار ریسک است. مربیان و کادر پزشکی تصمیم گرفتند ریسک نکرده و در دیدار با پیکان هم به من استراحت بدهند. 

*با این حساب برابر پیکان بازی نخواهی کرد؟
بعید می دانم!

*به دیدار حساس اول اسفندماه جاری برابر گل گهر سیرجان که می رسی؟
بله، صددرصد به بازی با گل گهر سیرجان خواهم رسید. در این مدت شرمنده آقا یحیی و هواداران پرسپولیس شدم. خیلی دوست داشتم به تیم کمک کنم اما متأسفانه بدموقعی مصدومیت سراغم آمد. 

*البته می توانست اتفاق بدتری هم بیفتد. مصدومیت همسترینگ در مقابل برخی مصدومیت هایی که خودت هم تجربه کردی، خیلی سنگین نیست!
حق با شماست. البته مصدومیت در هر حالتی برای یک بازیکن فوتبال سخت است. اصلاً چیزی به اسم مصدومیت آسان وجود ندارد و وقتی یک بازیکن از مسابقات رسمی دور می شود خیلی دوران سختی است. 

*تماشای بازی های پرسپولیس از پای تلویزیون چطور است؟
خداوکیلی برای من خیلی سخت بود. عادت کرده بودم در زمین باشم و حالا باید از پای تلویزیون بازی های تیم محبوبم را تماشا می کردم. امیدوارم هرچه زودتر برگردم و به تیم کمک کنم. 

*پرسپولیس هم در این مدت یک شکست و 3 برد کسب کرد. 
بچه های پرسپولیس با جان و دل بازی می کنند. دوران سختی را پس از رسیدن به فینال آسیا پشت سر گذاشتیم. حواشی ای به ما تحمیل شد که عجیب و غریب بود و روی نتایج تیم هم تأثیر گذاشت. حالا ما دوباره به جمع مدعیان برگشتیم و این خیلی خوشحال کننده است. 

*مهدی ترابی هم که به تمرینات برگشته است. مهدی چقدر می تواند به شما کمک کند؟
مهدی یک فوتبالیست تواناست. جای او کنار ما خالی بود و حالا خوشحالم به جمع بچه های تیم برگشته است. ان شاءا... با کمک هم بتوانیم به پنجمین قهرمانی پرسپولیس کمک کنیم. 

*فکر می کنید به این مهم و پنجمین قهرمانی متوالی لیگ برتر برسید؟
مطمئن باشید با تمام وجود برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد. ان شاءا... با دعا و انرژی مثبت هواداران پرسپولیس به این مهم خواهیم رسید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن