اکسید هد

آل کثیر از چه زمانی می تواند در تمرینات شرکت کند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2299 ] - یکشنبه, 26 بهمن 1399

آل کثیر از چه زمانی می تواند در تمرینات شرکت کند؟

کم نیستند کسانی که معتقدند با بازگشت عیسی آل کثیر به ترکیب پرسپولیس این تیم می تواند به همان تیم قهرمان غرب آسیا تبدیل شود. قبل از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسی... 5 out of 5 based on 5 ratings.
آل کثیر از چه زمانی می تواند در تمرینات شرکت کند؟

کم نیستند کسانی که معتقدند با بازگشت عیسی آل کثیر به ترکیب پرسپولیس این تیم می تواند به همان تیم قهرمان غرب آسیا تبدیل شود. قبل از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسی...

ارتش سرخ دات كام :

کم نیستند کسانی که معتقدند با بازگشت عیسی آل کثیر به ترکیب پرسپولیس این تیم می تواند به همان تیم قهرمان غرب آسیا تبدیل شود.

قبل از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در روز 12 مهر ماه بود که وبسایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خروجی خود نوشت که عیسی آل کثیر به دلیل آنچه رفتار نژادپرستانه عنوان شده بود، شش ماه از میادین دور خواهد بود و نمی تواند سرخپوشان را در بازی با النصر نیز همراهی کند اما پرسپولیس بدون حضور آل کثیر از سد النصر گذشت تا یک اتفاق دراماتیک را رقم بزند. پس از آن در لیگ برتر مهدی عبدی مهاجم نوک قرمزها بود و البته درخشش مورد انتظار قرمزها را در مسابقات لیگ برتر ارائه نداد تا جای خالی آل کثیر بیش از پیش نمایان شود. با این حال احمد نوراللهی و سیدجلال حسینی با ثبت 7 گل بار خط حمله را به دوش کشیدند و باعث شدند تا پرسپولیس در آستانه پایان نیم فصل شانس جدی قهرمانی باشد. 

حالا در شرایطی که شایعات زیادی پیرامون نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس وجود دارد اما خبر خوب برای سرخ ها این است که کمتر از دو ماه تا پایان محرومیت این بازیکن وجود دارد و او از روز 13 فروردین فرصت بازی خواهد داشت و احتمالا از اولین بازی سال جدید در زمین حضور خواهد یافت تا نیاز قرمزها به خرید مهاجم را رفع کند.

نکته اما اینجاست که عیسی آل کثیر براساس حکم سختگیرانه کنفدراسیون فوتبال آسیا در مدت محرومیت 6 ماهه خودش حتی نمی تواند در تمرینات تیم باشگاهی خودش شرکت کند.

گرچه مهاجم خوزستانی پرسپولیس تمرینات اختصاصی خودش را پیگیری کرده است اما تمرینات انفرادی هرگز به پای تمرینات گروهی نمی رسد.

برهمین اساس باشگاه پرسپولیس برای صدور مجوز حضور عیسی آل کثیر در تمرینات این تیم به AFC نامه زد اما مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز جوابی به نامه باشگاه ایرانی نداده اند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن