اکسید هد

صخره پرسپولیس اینبار علیه کامیابی پیکان

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 579 ] - یکشنبه, 26 بهمن 1399

صخره پرسپولیس اینبار علیه کامیابی پیکان

پیکان در لحظات پایانی بازی شانس دستیسابی به گل را روی خروج اشتباه حامد لک داشت که اینبار سیدجلال حسینی مانع از دریافت گل شد. سیدجلال حسینی که طی دو بازی اخیر ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
صخره پرسپولیس اینبار علیه کامیابی پیکان

پیکان در لحظات پایانی بازی شانس دستیسابی به گل را روی خروج اشتباه حامد لک داشت که اینبار سیدجلال حسینی مانع از دریافت گل شد. سیدجلال حسینی که طی دو بازی اخیر ...

ارتش سرخ دات كام :

پیکان در لحظات پایانی بازی شانس دستیسابی به گل را روی خروج اشتباه حامد لک داشت که اینبار سیدجلال حسینی مانع از دریافت گل شد.

سیدجلال حسینی که طی دو بازی اخیر در نقش گلزن سه امتیازی این تیم ظاهر شده بود، در جدال با پیکان توانست در بازگشت دوباره به ترکیب طی چهارمین بازی پیاپی مانع از دریافت گل شود.

 سیدجلال حسینی در دقیقه 92 توانست با حضور جلوی خط دروازه پرسپولیس و در آستانه باز شدن دروازه این تیم، با واکنش خود مانع از دریافت گل تساوی و دریافت گل شود. پرسپولیس که تلاش زیادی برای دستیابی به گل و سه امتیاز بازی برای حضور در رده دوم داشت، توسط احمد نوراللهی به این مهم دست یافته بود. بعد از گل اما پیکان از لاک دفاعی خارج شد و موقعیت هایی روی دروازه پرسپولیس شکل دادند. روی یکی از این حملات، ارسال از سمت چپ توسط محمد ستاری با اشتباه حامد لک در خروج و برخورد او با مدافع خودی، مانع از تصاحب توپ شد تا موقعیت خطرناکی روی دروازه خالی شکل گیرد. اما ضربه مهاجم پیکان در آستانه دروازه خالی توسط سیدجلال حسینی دفع شد تا این تیم اینبار هم دستیابی به سه امتیاز را مدیون کاپیتان باتجربه خود باشد که با توجه به عملکرد دفاعی خیره کننده خود طی فصول اخیر به صخره در جمع هواداران این تیم نیز شناخته می شود. 

با این موقعیت طلایی که پیکان روی جاگیری فوق العاده سیدجلال حسینی از دست داد، می توان همانند سه دیدار قبلی، سهم کاپیتان باتجربه این تیم را در دستیابی به سه امتیاز پررنگ متصور شد. سه امتیازی که باعث شد تا پرسپولیس علیرغم یک بازی کمتر به رده دوم جدول دست یابد و استقلال را به رتبه سوم ببرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    تیم یک مقدار خسته بود ولی همچنان مشکل هنگ کردن دقایق آخر را داریم..مقابل تیمهایی مثل پیکان باید سریع گل دوم رو بزنی.واقعا خداکمک میکنه وگرنه این بردها به مویی بنده.عدم تمرکز رو قرار گرفتن در موقعیت آفساید اونم چندبار اعصاب خردکنه..بازیکن باید یک چشمش به دفاع آخر حریف باشه.این آفسایدها واقعا آماتوریه..دفاع پیکان بارها روی یک خط بود ولی توپ آخر رو بازیکن صادر نمیکنه یا دیر میده و آفساید میشه..یکم تمرکز و هماهنگی میخواد.دقایق آخرم تعویض نکنیم انگار بهتره..این مهدی خانی توجیه نبود و سنگین میدوه.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن