اکسید هد

بایرن مونیخ ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2034 ] - سه شنبه, 28 بهمن 1399

بایرن مونیخ ایران

حالا مشخص شد که شکست در برابر آلومینیوم تنها یک اتفاق بود. پرسپولیس بعد از از دست دادن 3 امتیاز در اراک حالا چهار بازی پیاپی است که برنده میدان شده و با 12 ام... 5 out of 5 based on 7 ratings.
بایرن مونیخ ایران

حالا مشخص شد که شکست در برابر آلومینیوم تنها یک اتفاق بود. پرسپولیس بعد از از دست دادن 3 امتیاز در اراک حالا چهار بازی پیاپی است که برنده میدان شده و با 12 ام...

ارتش سرخ دات كام :

حالا مشخص شد که شکست در برابر آلومینیوم تنها یک اتفاق بود. پرسپولیس بعد از از دست دادن 3 امتیاز در اراک حالا چهار بازی پیاپی است که برنده میدان شده و با 12 امتیاز از 12 امتیاز ممکن حرکت آرام و مطمئنش را به سمت صدر جدول در پیش گرفته است. حالا پرسپولیس 27 امتیازی شده و به رده دوم جدول صعود کرده و اگر در دیدار معوقه اش مقابل گل گهر نیز یک امتیاز بگیرد، به صدر جدول خواهد رفت.

وضعیت الان پرسپولیس خیلی شبیه وضعیت فصل پیش آنهاست. سال گذشته پرسپولیس با بردهای اقتصادی و پیروزی های یک بر صفر صدرنشینی طولانی اش در لیگ را تداوم بخشید و به این ترتیب چهارمین قهرمانی پیاپی را هم کسب کرد. با این حساب و با روند ثابت و بدون تغییر پرسپولیس شاید محتمل باشد که این تیم را مستحق تر از سایرین برای کسب قهرمانی بدانیم. آنها دیگر از حواشی چند ماه پیش گذشته اند و دوباره به یک تیم واقعی و با انگیزه و هدف تبدیل شده اند. تیمی که به سختی گل می خورد و می تواند از تک گلش تا پایان بازی حفاظت کند. مسأله ای که در ماه های اخیر از آن به عنوان یکی از نقاط ضعف یحیی گل محمدی یاد می شد.

تیم او دو دربی، فینال آسیایی و چند بازی لیگ برتری را در حالی که از حریفانش پیش بود با تساوی یا باخت عوض کرده بود و این می رفت به یک سندرم در پرسپولیس تبدیل شود. حالا اما بعد از شکست هوشیارکننده در برابر آلومینیوم آنها به تیمی تبدیل شده اند که با سوپرسیو سیدجلال حسینی پا به سن گذاشته در دقایق پایانی بازی از تک گل سه امتیازی شان حفاظت می کنند و همین نگاه اقتصادی به بازی ها و امتیازات است که آنها را به مهمترین شانس قهرمانی در لیگ ایران بدل کرده است. وضعیت رقبای پرسپولیس هم چنان است که پر بیراه نیست اگر بگویم لیگ سرخ ها با لیگ سایر تیم های ایران فرق دارد و آنها در لیگ ایران در حال تبدیل شدن به بایرن مونیخ در بوندس لیگا هستند.

بردهای آسان، برتری بر حریف پیش از ورود به زمین و قهرمانی های در دسترس. چنانکه شاید با همین نگاه در آستانه پایان نیم فصل اول بتوان گفت تیمی به اندازه پرسپولیس در ایران شانس و لیاقت قهرمانی را ندارد. همانطور که می دانید پرسپولیس در نیم فصل دوم حداقل دو مهره جدید و تأثیرگذار هم در ترکیب خود می بینید. اگر کیفیت فنی مهدی ترابی و عیسی آل کثیر مثل 6 ماه پیش باشد، دیگر وضعیت برای سرخ ها دوچندان بهتر می شود. پرسپولیسی ها یک بازی عقب افتاده با گل گهر دارند که البته به دلیل محرومیت مهاجم گل گهر پیش از این بازی وارد حاشیه هایی شده اما چندان دور از دسترس نیست که آنها از این بازی حداقل امتیاز را کسب کنند و به این ترتیب بعد از چند هفته دوری از صدر جدول با شرایط برابر و تعداد بازی برابر با سایر رقبا بار دیگر به جایگاه اصلی شان در جدول لیگ برگردند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن