اکسید هد

نصرتی : هواداران پرسپولیس باعث می شوند سید ادامه دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 441 ] - سه شنبه, 28 بهمن 1399
نصرتی : هواداران پرسپولیس باعث می شوند سید ادامه دهد

محمد نصرتی در گفت وگویی در مورد بازی درخشان سیدجلال حسینی برابر پیکان به نکاتی جالبی اشاره کرد.  *عملکرد پرسپولیس بدون مدافع را در این هفته ها چطور دیدید...

ارتش سرخ دات كام :

محمد نصرتی در گفت وگویی در مورد بازی درخشان سیدجلال حسینی برابر پیکان به نکاتی جالبی اشاره کرد. 

*عملکرد پرسپولیس بدون مدافع را در این هفته ها چطور دیدید؟ 
این تیم چارچوب خودش را پیدا کرده و از نظر تاکتیکی به ثبات رسیده است. در این حالت فرقی ندارد شما بازیکن را در چه پستی قرار دهید و تنها کمی کیفیت فنی بازیکنان روی تیم تأثیر می گذارد و به همین دلیل است که کمال به راحتی در دفاع بازی می کند اما اگر کنعانی بازگردد بهتر است چون روی ارسال ها بهتر از کمال عمل می کند و در حمله هم می تواند روی تیپ های هوایی خطرناک تر باشد. 

*ستاره بازی با پیکان، سیدجلال حسینی بود، او چقدر در ثبات خط دفاع تیم تأثیر دارد؟ 
یکی از مهم ترین عامل ها برای مدافع ارتباط کلامی و آگاهی محیطی است که سیدجلال به خوبی کارش را در زمین انجام می دهد و تجربه لازم را هم دارد. به طور مثال اگر سیدجلال در بازی با ژاپن که روی اشتباه مدافعان گل خوردیم در زمین بود اجازه نمی داد چنین اتفاقی بیفتد و ژاپن ما را غافلگیر کند. در بازی با پیکان هم نشان داد که چقدر باتجربه است و از روی خط دروازه یک توپ را بیرون کشید و 3 امتیاز را حفظ کرد. 

*فکر می کنید سید تا چه زمانی بازی در لیگ برتر را ادامه می دهد؟ 
بازی در پست دفاع میانی نیاز به دوندگی زیادی ندارد و تا جایی که من با او در ارتباط هستم و همبازی بودم روی استراحت و تغذیه اش بسیار حساس است و خیلی خوب این مسائل را رعایت می کند. سید با من هم سن و سال است و من سه سال می شود که دیگر فوتبال بازی نمی کنم اما اگر انگیزه بازی در پرسپولیس بود شاید من هم ادامه می دادم و این انگیزه باعث شده تا سیدجلال به بازی کردن ادامه دهد. 

*قهرمانی پنجم به پرسپولیس می رسد؟ 
این رکوردها در تاریخ ثبت می شوند و شخصیت یک تیم را می سازند. مثل رئال یا لیورپول که قهرمانی های مهمی در اروپا و کشورشان دارند. به همین دلیل تمام تیم های لیگ برتر ایران تلاش می کنند که این رکوردها ادامه دار نباشد تا کفه ترازو بیش از این به سمت پرسپولیس سنگینی نکند. همه تیم ها برای بازی جلو نایب قهرمان آسیا انگیزه دارند و این کار را برای قهرمانی پنجم سخت می کند. 

*پرسپولیس نیاز به تقویت دارد؟ 
در خط حمله که ترابی آمده و عیسی هم به زودی بازمی گردد و فکر می کنم در دفاع باید تکلیف بازی کردن انصاری مشخص شود و برای دفاع راست و چپ فکری بکنند چون نعمتی در دفاع راست خوشحال نیست و آقایی هم در چپ جایگزین ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن