اکسید هد

12 امتیاز با فاصله 5 روزه مسابقات و در 16 روز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 724 ] - سه شنبه, 28 بهمن 1399

12 امتیاز با فاصله 5 روزه مسابقات و در 16 روز

سرخپوشان ایران در چهار بازی اخیر خود در حالی به پیروزی رسیده اند که هر 5 روز یک بار بازی داشته اند. این مساله نه تنها کیفیت کار پرسپولیس را پایین نیاورده است ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
12 امتیاز با فاصله 5 روزه مسابقات و در 16 روز

سرخپوشان ایران در چهار بازی اخیر خود در حالی به پیروزی رسیده اند که هر 5 روز یک بار بازی داشته اند. این مساله نه تنها کیفیت کار پرسپولیس را پایین نیاورده است ...

ارتش سرخ دات كام :

سرخپوشان ایران در چهار بازی اخیر خود در حالی به پیروزی رسیده اند که هر 5 روز یک بار بازی داشته اند. این مساله نه تنها کیفیت کار پرسپولیس را پایین نیاورده است که با تدابیر کادر فنی و تلاش و تمرکز بازیکنان به بهبود روند نتیجه گیری انجامید و این در حالی است که پیش از این در این ارتباط هجمه هایی به پرسپولیس وارد شده بود و اکنون عدم صحت ان ادعاها برای طرفدراران فوتبال مشخص شده است. فاصله کم مسابقات البته فشار مضاعفی را به بازیکنان وارد می کند ولی این سخن که پرسپولیس مرد روزهای سخت است همچنان در مورد پرسپولیس و مدعی اول قهرمانی مصداق دارد.

پرسپولیس، از یازدهم بهمن تا 26 بهمن در طول 16 روز 12 امتیاز کامل را از 4 مسابقه خود به دست آورد تا اکنون در آستانه آخرین بازی خود در نیم فصل ابتدایی، در فاصله یک امتیازی، قهرمانی نیم فصل قرار بگیرد. 

شاگردان یحیی گل محمدی تنها تیمی هستند که در این فصل مسابقات به 4 پیروزی پیاپی در لیگ دست پیدا کرده اند.

در نگاه به 5 بازی آخر تیم ها نیز، پرسپولیس و سپاهان به 4 پیروزی و یک شکست دست پیدا کرده اند و همپای یکدیگر بهتر از سایر تیم ها نشان داده اند.

پرسپولیس در چنین شرایطی به استقبال بازی مهم خود برابر گل گهر سیرجان می رود. پیروزی در این بازی با توجه به انجام آن در خانه حریف دشواری های خاص خود را دارد. گل گهر با وجود بازی در خانه، یک روز زمان بیشتر هم برای آماده سازی خود داشته است. دو پیروزی در سه بازی آخر هم گویای آمادگی خوب این تیم است. عوامل انگیزشی هر یک از دو تیم نیاز به توضیح ندارد. برای پرسپولیس، قبل از هر چیز امتیازات این مسابقه، متضمن بازگشت به صدر جدول و قرار گرفتن در آن ، برای شروع نیم فصل دوم است. 

15 امتیاز در 5 بازی و ظرف 21 روز نیز اتفاق بسیار خوبی خواهد بود. این اتفاق، پرسپولیس را به تنها تیم با میانگین دو امتیاز برای هر بازی تبدیل می کند، البته فعلا برای رفتن به استقبال این مسایل زود است.

پرسپولیس تا به این جا با 8 گل خورده و 8 بازی بدون دریافت گل، بهترین عملکرد دفاعی و حدنصاب بیشترین کلین شیت را هم در اختیار دارد و حامد لک نیز از این جهت سرآمد دروازه بان های لیگ است.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن