اکسید هد

آرام ترین روز یاغی سال های گذشته پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1207 ] - سه شنبه, 28 بهمن 1399

آرام ترین روز یاغی سال های گذشته پرسپولیس

بهروز رهبری فرد دوست صمیمی علی انصاریان بود که هنوز نتوانسته با درگذشت رفیق قدیمی اش کنار بیاید. بهروز رهبری فرد امروز خیلی بی سر و صدا در پست دفاع راست تیم م... 5 out of 5 based on 4 ratings.
آرام ترین روز یاغی سال های گذشته پرسپولیس

بهروز رهبری فرد دوست صمیمی علی انصاریان بود که هنوز نتوانسته با درگذشت رفیق قدیمی اش کنار بیاید. بهروز رهبری فرد امروز خیلی بی سر و صدا در پست دفاع راست تیم م...

ارتش سرخ دات كام :

بهروز رهبری فرد دوست صمیمی علی انصاریان بود که هنوز نتوانسته با درگذشت رفیق قدیمی اش کنار بیاید.

بهروز رهبری فرد امروز خیلی بی سر و صدا در پست دفاع راست تیم منتخب سرخابی بازی کرد و جالب اینکه عباس قانع گزارشگر بازی در طول نیمه اول این مسابقه حتی یکبار هم نام او را نبرد!

رهبری فرد که به همراه علی انصاریان دو بازیکن متعصب تیم فوتبال پرسپولیس در دهه هفتاد بودند، به هیچ مهاجمی نزدیک محوطه جریمه پرسپولیس باج نمی دادند؛ حتی اگر مجبور می شدند سرشان را جلوی پای بازیکنان تیم حریف بگذارند.

بهروز اما امروز و در دیدار منتخب سرخابی ها مقابل منتخب 98 هیچ نشانی از آن روزهای یاغی گری و سرکشی در تمرینات و بازی های تیم ملی و باشگاه پرسپولیس نداشت؛ او که در میان 11 بازیکن اصلی وارد زمین شده بود، چند باری در سمت راست خط طولی ورزشگاه آزادی صاحب توپ شد ولی بدون معطلی به نزدیک ترین بازیکنی که در کنار او وجود داشت، پاس می داد و دوباره از جریان بازی خارج می شد.

احتمالا امروز بهروز رهبری فرد که سال های زیادی را در ترکیب تیم های مختلف در ورزشگاه آزادی بازی کرده، سخت ترین یا یکی از سخت ترین روزهای خودش را در این ورزشگاه پرخاطره سپری کرد؛ جایی که زمانی همراه با علی انصاریان وارد زمین می شد و گاهی هم با هم با آمبولانس راهی بیمارستان می شدند ولی حالا دیگر نه علی انصاریانی هست و نه مهرداد میناوند....


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن