اکسید هد

شوت کریمی اینبار به قلب مجمع فوتبال!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1197 ] - سه شنبه, 28 بهمن 1399

شوت کریمی اینبار به قلب مجمع فوتبال!

دیدار دوستانه منتخب 98 و سرخابی ها یادبود مهرداد میناوند و علی انصاریان که امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد یادآور خاطرات بسیاری برای علاقمندان به فوتبال بود.... 5 out of 5 based on 6 ratings.
شوت کریمی اینبار به قلب مجمع فوتبال!

دیدار دوستانه منتخب 98 و سرخابی ها یادبود مهرداد میناوند و علی انصاریان که امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد یادآور خاطرات بسیاری برای علاقمندان به فوتبال بود....

ارتش سرخ دات كام :

دیدار دوستانه منتخب 98 و سرخابی ها یادبود مهرداد میناوند و علی انصاریان که امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد یادآور خاطرات بسیاری برای علاقمندان به فوتبال بود.

یاد روزهایی که زوج دایی و خداداد آوازه جهانی پیدا کرده بودند و در جام ملت های 96 امارات 6 گل به کره زدند و 3 گل به عربستان. یاد روزهایی که مثلث خوفناک دایی. خداداد. باقری همه آسیایی ها را به وحشت می انداخت. یاد آن سه ضربه ای که دقیقه 76 در ملبورن شور و شادی 70 میلیون ایرانی را به همراه داشت. ضربه سر کریم… پاس تو در دایی و فرار و گل خداداد به استرالیا همه ایران را در یک لحظه لرزاند و ایران به جام جهانی رفت.

اما امروز وقتی علی کریمی گل اول بازی را به زیبایی و در حد استانداردهای جهانی درون دروازه 98 قرار داد بلافاصله نگاه ها متوجه انتخابات دهم اسفند شد. مجمع فوتبال یا به دنبال درست کردن فوتبال است یا دنبال زد و بند و بده بستان. اگر دنبال پاک کردن فوتبال از فساد و دور ریختن آدمهای سودجو و بی هنر و ناآشنا با فوتبال است که حرفی نداریم ولی اگر و اما مقابل علی کریمی پذیرفتنی نیست. به قول خود علی کریمی که اورا متهم به بی تجربگی مدیریتی می کنند یعنی علی کریمی به اندازه بهاروند هم نمی تواند فوتبال را اداره کند! حداقل اینکه با کریمی فوتبال ما از این خرابتر که نمی شود.

تجربه همه کاندیداها و نغرات فعلی فدراسیون آیا به اندازه حسن خان محمدی هست؟!

این 50 نفری که امروز در ورزشگاه آزادی جمع بودند عصاره و چکیده فوتبال 5 دهه اخیر ایران هستند. تعدادی از این افراد 3 جام جهانی را تجربه کرده اند و بزرگانی مثل دکتر ذوالفقار نسب و علی پروین و این همه ستاره معتقدند علی کریمی بهترین گزینه برای فدراسیون فوتبال است اما اعضای مجمع با بهانه های بچه گانه سر تکان می دهند ولی چراغ راهنما را به سمت منافع خود می زنند.

امیدواریم که چنین نشود ولی اخبار بده بستان ها حمایت از تجمیع آرا به سوی یک فرد خاص است واما تاریخ این آراء و این افراد مجمع را برای همیشه نامشان را ثبت خواهد کرد و یقین داشته باشید هرگز آب خوش از گلوی فدراسیون پایین نخواهد رفت…


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن