اکسید هد

فرصت ویژه برای لک در جدال با گل گهر سیرجان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 789 ] - چهارشنبه, 29 بهمن 1399

فرصت ویژه برای لک در جدال با گل گهر سیرجان

دروازه بان پرسپولیس این فرصت را دارد تا در صورت کلین شیت در جدال با گل گهر سیرجان رکورد قابل توجهی را در پایان نیم فصل از آن خود کند. دیدار با گل گهر سیرجان ا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فرصت ویژه برای لک در جدال با گل گهر سیرجان

دروازه بان پرسپولیس این فرصت را دارد تا در صورت کلین شیت در جدال با گل گهر سیرجان رکورد قابل توجهی را در پایان نیم فصل از آن خود کند. دیدار با گل گهر سیرجان ا...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان پرسپولیس این فرصت را دارد تا در صورت کلین شیت در جدال با گل گهر سیرجان رکورد قابل توجهی را در پایان نیم فصل از آن خود کند.

دیدار با گل گهر سیرجان از جهات مختلفی برای پرسپولیس حایز اهمیت است. سرخپوشان قادر خواهند بود در صورت کسب نتیجه از این بازی به عنوان قهرمانی نیم فصل دست یابند. از سوی دیگر این بازی برای حامد لک نیز می تواند یک رکورد مناسب را شکل دهد تا هشتمین کلین شیت او در این فصل باشد.

شماره 81 سرخپوشان  که تاکنون در 13 بازی به میدان رفته، فقط دیدار مقابل مس رفسنجان را به دلیل محرومیت از دست داد. لک با ثبت 7 کلین شیت از این حیث برترین دروازه بان لیگ برتر تا پایان نیم فصل محسوب می شود.  فروزان و رشید مظاهری دیگر گلرهایی هستند که با شش کلین شیت پشت سر او قرار دارند و او قادر خواهد بود با بسته نگه داشتن دروازه اش برابر گل گهر فاصله خود را با آنها افزایش دهد و از سایر رقبا به نحوی محسوس سبقت بگیرد.

از نظر تیمی نیز پرسپولیس تا نیم فصل با ثبت 8 کلین شیت از 14 بازی انجام شده بهترین تیم لیگ بیستم است؛ 7 کلین شیت توسط لک و یک کلین شیت توسط رادو به ثبت رسیده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن