اکسید هد

محمودزاده: پنجره نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس بسته است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 744 ] - چهارشنبه, 29 بهمن 1399

محمودزاده: پنجره نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس بسته است

 مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: فسخ یک طرفه قرارداد برای بازیکنان تبعات حقوقی دارد و ممکن است باعث محرومیت آن ها شود. فریبرز محمودزاده مسئول نقل و ان... 5 out of 5 based on 1 ratings.
محمودزاده: پنجره نقل و انتقالات استقلال و پرسپولیس بسته است

 مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: فسخ یک طرفه قرارداد برای بازیکنان تبعات حقوقی دارد و ممکن است باعث محرومیت آن ها شود. فریبرز محمودزاده مسئول نقل و ان...

ارتش سرخ دات كام :

 مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: فسخ یک طرفه قرارداد برای بازیکنان تبعات حقوقی دارد و ممکن است باعث محرومیت آن ها شود.

فریبرز محمودزاده مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر در خصوص تعیین بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل اظهار داشت: با توجه به اینکه دیدار معوقه پرسپولیس تهران و گل گهر سیرجان در روز جمعه یک اسفند ماه در سیرجان برگزار می شود، از فردای این بازی دیدارهای دور رفت لیگ برتر به پایان می رسد.

وی ادامه داد: از روز شنبه دوم اسفند ماه تا پایان ساعت اداری بیست و هشتم اسفند ماه، زمان ثبت اداری و تایید بازیکنانی است که با باشگاه ها به توافق برسند البته فسخ قرارداد به خصوص فسخ قرارداد توافقی هر زمانی می توانند با یکدیگر قطع همکاری کنند.

او در خصوص حداکثر سهمیه قراردادهای جدید عنوان داشت: هر باشگاهی نسبت به ثبت بازیکن جدید حداکثر  6 بازیکن را  می تواند در اختیار بگیرد با رعایت شرایط آیین نامه. یعنی داشتن جای خالی در لیست اسامی خودشان، انشاءالله نسبت به ثبت قراردادها اقدام کنند که سازمان لیگ هم در این محدوده در خدمت باشگاه ها هست.

مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال با اشاره به مطالبات باشگاه ها تاکید کرد: چون شرایط نیم فصل شرایط خاصی است انشاالله باشگاه با مراجعه به کمیته تعیین وضعیت و انضباطی، مشکلات حقوقی شان را که بخشی از آن در ابتدای فصل حل کردند بخش دیگر را در نیم فصل حل کنند که نسبت به ثبت قراردادها دچار مشکل نشوند.

محمودزاده در رابطه با نام تیم های که پنجره نقل و انتقالاتشان بسته است، تصریح کرد:  در لیگ برتر پنجره نقل و انتقال پرسپولیس و استقلال بسته است و با توجه به شرایطی که وجود دارد باید مکاتباتی با فیفا انجام داده و نسبت به حل مطالباتشان اقدام کنند که فیفا هم بعد حل این مسئله فورا نامه نگاری را انجام می دهد اگر نه که به مشکل برمی خورند. باشگاه فولاد خوزستان هم باید برای حل مشکلش اقدام کند.

او در پاسخ به اینکه نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا می توانند از بازیکنان جدید خود بهره بگیرند، اظهار داشت:  هر زمان که پنجره تیمی باز باشد در محدوده 2 اسفند تا 28 اسفند می توانند به ثبت قرارداد و ریجستر بازیکنان جدیدشان اقدام کنند و در این بین فرقی میان نمایندگان حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و دیگر تیم ها نیست.

او در پایان درباره فسخ های یکطرفه بازیکنان به برنامه "ورزش ایران" از رادیو ایران گفت:  درست است که در قضیه فسخ یکطرفه سازمان لیگ گاهی اوقات این موارد را ثبت می کند و آنها جدا می شوند اما تبعات حقوقی دارد و منتهی به این می شود که در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان را دچار محرومیت می کند. بازیکنان سعی کنند دقت عمل را در این زمینه به کار بگیرند و به راحتی از باشگاه هایشان جدا نشوند و همینطور باشگاه ها این موضوع را در نظر بگیرند.  هم مطالبات و هم مشکلات حل شود که انشاالله پرونده های کمتری در کمیته تعیین وضعیت به خاطر فسخ های یکطرفه داشته باشم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    یعنی پرسپوایس دوم اسفند بازیکن بگیره میتونه از هفته16 براش بازی کنن.؟

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن