اکسید هد

رافت: پرسپولیس قهرمانی را با رکورد خاص ثبت می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 338 ] - جمعه, 1 اسفند 1399

رافت: پرسپولیس قهرمانی را با رکورد خاص ثبت می کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد تیم های لیگ برتری گفت: پرسپولیس قطعا به قهرمانی می رسد و رکورد جدید دیگری را رقم می زند. پایان رافت در گفتگویی،... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رافت: پرسپولیس قهرمانی را با رکورد خاص ثبت می کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد تیم های لیگ برتری گفت: پرسپولیس قطعا به قهرمانی می رسد و رکورد جدید دیگری را رقم می زند. پایان رافت در گفتگویی،...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد تیم های لیگ برتری گفت: پرسپولیس قطعا به قهرمانی می رسد و رکورد جدید دیگری را رقم می زند.

پایان رافت در گفتگویی، در خصوص عملکرد تیم های لیگ برتری در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر گفت: من فکر می کنم همه چیز تحت تاثیر کرونا قرار گرفت. تقویم بازی ها تغییر کرد و بارها دچار جابجایی در بعضی از مسابقات بودیم. نبود تماشاگر هم روی افکار بازیکنان تیم های پر هوادار تاثیر گذاشته است. به هر حال شرایط بحرانی کرونایی وجود دارد و بازی های لیگ برتر نیز تحت تاثیر همین اتفاق ادامه پیدا کرد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: با این حال من فکر می کنم هیچ تیمی بیشتر از پرسپولیس تحت فشار قرار نگرفت. این تیم به ف ینال آسیا رسید و بازی های زیادی را انجام داد اما باز هم توانست خود را به عنوان یک مدعی معرفی کند.

او درباره عملکرد یحیی گل محمدی در فصل جاری لیگ برتر در قامت سرمربی نیز تصریح کرد: شرایط امسال پرسپولیس متفاوت تر از همیشه بوده است. رفت و آمدهای زیادی در لیست بازیکنان رخ داد و این موضوع در عملکرد سرمربی نیز تاثیرگذار بوده است. با توجه به این موضوع باید به آقای گل محمدی نمره خیلی خوب داد.

رافت در خصوص احتمال تکرار قهرمانی پرسپولیس یادآور شد: ابتدای همین فصل هم گفتم و باز هم تکرار می کنم که پرسپولیس تاریخ سازی می کند. رکوردی جدید را در تاریخ فوتبال ایران خواهد زد. قهرمانی پرسپولیس عادت بازیکنان با جنبه این تیم شده است و آنها به فکر رخدادهای بزرگ هستند. این تیم به اهداف بزرگ و بین المللی مثل قهرمانی در آسیا فکر می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن