اکسید هد

اعلام شرایط جذب بازیکن جدید در نیم فصل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 834 ] - جمعه, 1 اسفند 1399

اعلام شرایط جذب بازیکن جدید در نیم فصل

 رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ شرایط جذب بازیکن جدید در نیم فصل را اعلام کرد. فریبرز محمودزاده درباره سر و سامان گرفتن پنجره نقل و انتقالاتی نیم ف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اعلام شرایط جذب بازیکن جدید در نیم فصل

 رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ شرایط جذب بازیکن جدید در نیم فصل را اعلام کرد. فریبرز محمودزاده درباره سر و سامان گرفتن پنجره نقل و انتقالاتی نیم ف...

ارتش سرخ دات كام :

 رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ شرایط جذب بازیکن جدید در نیم فصل را اعلام کرد.

فریبرز محمودزاده درباره سر و سامان گرفتن پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل با توجه به تعویق یک هفته ای شروع دور برگشت لیگ برتر اظهار داشت: نقل و انتقالات از فردا شروع می شود و تا پایان ساعت اداری 28 اسفند ادامه دارد. باشگاه ها در صورت جذب بازیکن جدید نیاز زمان بیشتری برای رسیدن به هماهنگی و هارمونی خواهند داشت.

وی افزود:  باشگاه ها به شرط رعایت موارد مندرج در آئین نامه می توانند نسبت به ثبت قرارداد 6 بازیکن جدید اقدام کنند. البته برای ثبت این 6 بازیکن باید جای خالی داشته باشند یا اگر جای خالی ندارند می توانند با فسخ دو طرفه نسبت به جذب بازیکن جدید اقدام کنند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره اینکه پنجره نقل انتقالاتی کدام یک از باشگاه های لیگ برتری بسته است، گفت: تا کنون مکاتبه ای مبنی بر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال و پرسپولیس به دست ما نرسیده اما هر دو باشگاه پیگیر هستند و بلافاصله پس از رفع مشکل بدهی طلبکاران خارجی طبق مکاتباتی که با سرخابی ها در کمیته روابط بین الملل سازمان لیگ داریم پنجره نقل و انتقالات دو باشگاه باز خواهد شد. البته باید در این مورد به سرعت با فیفا مکاتبه کنیم.

محمودزاده تصریح کرد: پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه فولاد هم به دلیل بحث محمد بلبلی بسته است. البته این بسته بودن پنجره از ابتدای فصل به نیم فصل منتقل شده و باشگاه فولاد هم پیگیر موضوع است تا هر چه سریع تر مشکل خود را حل کند. سایر تیم ها مشکلی ندارند. در لیگ یک کشور هم متأسفانه چنین مواردی داریم

وی افزود:  خیلی از دوستان نسبت به قانون منع جذب بازیکن خارجی انتقاد داشتند. ما هم می دانیم این قانون کامل نیست اما به حدی باشگاه های ما پرونده بین المللی دارند که اثرات آن با گذشت زمان تا یکی دو سال آینده هم باقی خواهند مان.  امیدواریم این مشکلات هر چه سریع تر حل شود و به روزی برسیم تا هیچ پرونده ای نداشته باشیم که سبب بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی شود.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره اینکه به نظر می رسد برخی تیم ها برای جذب بازیکن و مربی خارجی به سازمان لیگ فشار وارد می کنند توضیح داد: تا کنون این قانون سر جای خود باقی است و برای کل فصل در نظر گرفته شده است. محوریت اصلی اش هم بازیکنان بوده اند اما مربیان هم در این یکی دو سال باشگاه ها را دچار چالش زیادی کرده اند. مربیانی داشته ایم که به سرعت از تیم ها جدا شده و برخی مربیان هم یکی دو فصل در تیم های ما کار کرده اند.

وی در گفت وگو با برنامه ورزش و مردم عنوان کرد: این قانون هم در این راستا تصویب شده که باشگاه ها پرونده های خود را به سلامت برسانند. سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و رسانه ها مقابل باشگاه ها نیستند بلکه خود باشگاه ها به دلیل مشکلات شان عامل قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی شده اند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن