اکسید هد

مهدی: احتمالا سوپرجام را در عید نوروز یا قبل از آن برگزار می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 315 ] - جمعه, 1 اسفند 1399
مهدی: احتمالا سوپرجام را در عید نوروز یا قبل از آن برگزار می کنیم

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: احتمال می دادیم در پایان سال بتوانیم سوپرجام را برگزار کنیم، اما با توجه به تغییر برنامه ها احتمال دارد این مسابقه در عید ...

ارتش سرخ دات كام :

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: احتمال می دادیم در پایان سال بتوانیم سوپرجام را برگزار کنیم، اما با توجه به تغییر برنامه ها احتمال دارد این مسابقه در عید نوروز یا قبل از آن برگزار شود.

سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در گفت وگو با برنامه «ورزش و مردم» صحبت هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می خوانید:

*متاسفانه ویروس کرونا برنامه ریزی بزرگ ترین مسابقات بین المللی مانند مقدماتی جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیا را بار دیگر تحت تاثیر قرارداد و با توجه به جابه جایی جدید در برنامه مسابقات انتخابی جام جهانی تیم ها از فشار اردوی تیم ملی خارج شدند.

*سرمربی تیم ملی برنامه های خود را فردا اعلام خواهد کرد و ما هم به ایام فیفادی احترام می گذاریم.

*پس از لغو رقابت های انتخابی جام جهانی پنج روز از فشار مسابقات کمتر شد. تیم ها از دو اسفند وارد پنجره انتقالاتی می شوند و 5 اسفند هم زمان اولین دیدار نیم فصل بود. به همین دلیل فرصت مناسبی برای تیم ها در راستای جابه جایی بازیکنان و آمادگی شان وجود نداشت.

*از این فرصت استفاده کردیم و با توجه به تغییرات اردویی تیم ملی زمانی که در اختیارمان قرار گرفت به این طرف اضافه کردیم و البته تغییر خاصی هم نداشتیم.

*پنجره نقل و انتقالاتی به قوت خود باقی است و این زمان از 2 اسفند شروع و تا 28 این ماه به اتمام می رسد.

*دیدار های هفته شانزدهم لیگ را از 5 و 6 اسفند به یازدهم این ماه منتقل کردیم تا تیم ها از این فضا استفاده کرده و هماهنگی بیشتری با بازیکنان جدید خود به دست آوردند.

*تا پایان نیم فصل دوم 15 هفته باقی مانده، اما سه موضوع سبب تداخل بازی های لیگ برتر با سایر برنامه ها می شود.

*ابتدا مقدماتی جام جهانی است که در خردادماه انجام خواهد شد بحث دیگر رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است که ما در آن مسابقات 4 نماینده داریم. موضوع سوم ایام شب های قدر است که در آن زمان نمی توانیم مسابقاتی را برگزار کنیم.

*این موارد جدول مسابقات مان را در نیم فصل دوم سنگین تر می کند، اما با تمام این مسائل سوپرجام را به دلیل اینکه یک تک بازی است و برای هواداران دو تیم تراکتور و پرسپولیس نشاط و شادی فراهم می کند حتما برگزار می کنیم.

*احتمال می دادیم در پایان سال بتوانیم سوپرجام را برگزار کنیم، اما با توجه به تغییر برنامه ها احتمال دارد این مسابقه در عید نوروز یا قبل از آن برگزار شود.

*البته زمان قطعی سوپرجام بستگی به اردوی تیم ملی دارد. اجازه بدهید این زمان را با اطلاعات بیشتری اعلام کنیم.

*جام حذفی هم که طبق برنامه های سال های قبل 100 درصد باید برگزار شود.

*کنفدراسیون فوتبال آسیا تا کنون میزبان مسابقات را مشخص نکرده و این موضوع بنابر قوانین داخلی هر کشور و مدیریت بهداشتی آن ها درباره پروتکل های بهداشتی مشخص خواهد شد.

*شاید لازم باشد تیم های ما 5 تا 10 روز قبل از شروع لیگ قهرمانان در آن کشور حاضر شوند.

*الان نمی دانیم تیم های ما در کشورمان میزبان خواهند بود یا خیر. بنا داریم حتی الامکان مسابقات را با کمترین وقفه برگزار کنیم، اما 4 نماینده کشورمان در مسابقات لیگ هستند و اگر بخواهیم بازی آن ها را در لیگ برتر برگزار کنیم دست کم بازی 8 تیم به تعویق خواهد افتاد.

*در این شرایط جدول ما بار دیگر دچار تغییر خواهد شد، اما اگر میزبانی ها اجازه بدهد و شرایط به شکلی باشد که بتوانیم دست کم یک بازی را در همان زمان برگزاری لیگ قهرمانان انجام بدهیم سعی خواهیم کرد با کمترین فشار لیگ را برگزار کنیم.

*فکر می کنم بتوانیم پس از عید تا شروع لیگ قهرمانان بتوانیم 3-2 هفته دیگر را برگزار کنیم. در نهایت امیدوارم فیفا و ای اف سی تصمیم جدیدی نگیرند تا باز هم برنامه جدید ما به تعویق بیفتد.

*تنها کاری که می توانم انجام بدهم این است از باشگاه ها تشکر کنم که با وجود فشار متحمل شده با ما در این شرایط سخت بحران کرونا و پاندمی همراه بودند.

*مسلم است خستگی هایی به تیم ها تحمیل شده، اما امیدوارم هر چه سریع تر این ویروس که کل دنیا را در بر گرفته جمع شود تا روز های خوش فوتبال را با حضور اصحاب رسانه و تماشاگران در ورزشگاه ها ببینیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن