اکسید هد

پیام باشگاه به مناسبت قهرمانی دوباره در نیم فصل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 777 ] - جمعه, 1 اسفند 1399

پیام باشگاه به مناسبت قهرمانی دوباره در نیم فصل

باشگاه بعد از قهرمانی در نیم فصل اطلاعیه ای صادر کرد. باشگاه پرسپولیس در پیامی، ضمن تقدیر از اعضای تیم، قهرمانی نیم فصل را به هواداران تبریک گفت. در این پیام ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
پیام باشگاه به مناسبت قهرمانی دوباره در نیم فصل

باشگاه بعد از قهرمانی در نیم فصل اطلاعیه ای صادر کرد. باشگاه پرسپولیس در پیامی، ضمن تقدیر از اعضای تیم، قهرمانی نیم فصل را به هواداران تبریک گفت. در این پیام ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه بعد از قهرمانی در نیم فصل اطلاعیه ای صادر کرد.

باشگاه پرسپولیس در پیامی، ضمن تقدیر از اعضای تیم، قهرمانی نیم فصل را به هواداران تبریک گفت.

در این پیام آماده است: پرسپولیس، راه سختی را طی کرد. راهی دشوار که بدون حمایت هواداران و اعتمادی که نثار تیم کردند، ممکن نبود. پرسپولیس در آخرین گام نیم فصل، نمایشی ستودنی و مقتدرانه داشت و قهرمانی نیم فصل را رقم زد.

صدر جدول لیگ فوتبال ایران شایسته این مردان و هواداران پرسپولیس بود و اکنون سرخپوشان ایران، آن را در رقابت با رقبای قدرتمند و قابل احترام خود، بازپس گرفته اند.

در این راه سخت که با فراز و نشیب بسیار همراه بود هیچ گاه در رسیدن به هدف، تردید نداشتیم، چون هواداران به خود تردید راه ندادند و این احساس را به خوبی به باشگاه و تیم منتقل کردند.

مرور استرس ها، نگرانی ها، روزها و اتفاقات سختی که پشت سر گذاشته شد حلاوت این موفقیت و قهرمانی نیم فصل را بیشتر می کند و شادی و لبخند هواداران بهترین پاداش برای همه ما است.

پرسپولیس به معنای واقعی برای رسیدن به هدف خود جنگید و این نبرد تا حصول نتیجه نهایی که همانا پنجمین قهرمانی پیاپی برای پراقتخارترین تیم و هواداران ایران است ادامه خواهد داشت.

در شروع این فصل با مشکلاتی که برای پرسپولیس حادث شد، شاید بعضی امید بسته بودند که توقف قدرت نمایی و یکه تازی سرخپوشان ایران را شاهد باشند، اما پرسپولیس کاری کرد کارستان و نشان داد سنگ پرانی ها این قطار را از حرکت باز نمی دارد. همچنین سوار بودن بر این قطار نعمتی بزرگ است.

مجموعه پرسپولیس بار دیگر نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند و دشواری ها، نه تنها اختلالی در اراده اش ایجاد نمی کند بلکه آن را مصمم تر می سازد.

در همین جا ضمن تبریک به هواداران، از سخت کوشی و درایت بازیکنان و مربیان تقدیر می کنیم که با تمام کمبودها، نمایش تعصب و اقتدار را بار دیگر روی صحنه فوتبال ایران بردند.

ما در باشگاه پرسپولیس، در ادامه اقدامات ماه های اخیر، مصمم هستیم تا مشکلات بسیار بزرگی را که دیگر باشگاه ها تصور رویارویی با آن را نمی کنند از سر راه برداریم و بار دیگر جشن قهرمانی پایان فصل را برگزار کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن