اکسید هد

عسگری: اخراج برزای درست بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 593 ] - جمعه, 1 اسفند 1399

عسگری: اخراج برزای درست بود

کارشناس داوری فوتبال ایران به تحلیل صحنه های مهم مسابقه گل گهر مقابل پرسپولیس پرداخت. حسین عسگری در گفت وگویی، در خصوص داوری دیدار گل گهر و پرسپولیس اظهار داش... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عسگری: اخراج برزای درست بود

کارشناس داوری فوتبال ایران به تحلیل صحنه های مهم مسابقه گل گهر مقابل پرسپولیس پرداخت. حسین عسگری در گفت وگویی، در خصوص داوری دیدار گل گهر و پرسپولیس اظهار داش...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس داوری فوتبال ایران به تحلیل صحنه های مهم مسابقه گل گهر مقابل پرسپولیس پرداخت.

حسین عسگری در گفت وگویی، در خصوص داوری دیدار گل گهر و پرسپولیس اظهار داشت: قبل از بررسی عملکرد داوری باید چند نکته را بیان کنم؛ اول این که واقعا کیفیت فیلمبرداری فوق العاده ضعیف بود. اکثر صحنه ها را از راه دور نشان می دادند و در تکرار صحنه های مهم بازی هم خیلی ضعیف عمل کردند که این مسأله کار ارزیابی عملکرد داوری را سخت می کند.

وی افزود: همچنین مسابقه ای که با نتیجه 5 بر صفر تمام می شود اشتباهات داوری نمی تواند نقش تعیین کننده ای در نتیجه داشته باشد، اما به هر حال این طور هم نبود کار تیم داوری بی اشتباه باشد.

وی افزود: در دقیقه 50 یک خطای واضح روی بازیکن گل گهر شد که داور آن را نگرفت، در ادامه روی بازیکن پرسپولیس خطا شد و او به زمین خورد اما داور هند بازیکن پرسپولیس را گرفت. در چند صحنه اشتباهات این چنینی داشت، اما به هر حال در بازی ای که نتیجه 5 بر صفر ثبت می شود کار و اشتباهات داوری نمی تواند خیلی روی نتیجه تأثیرگذار باشد.

کارشناس داوری فوتبال ایران در مورد کارت هایی که داور در این مسابقه داد، گفت: کارت هایی که او داد درست بود، یکی دو کارت هم می توانست بدهد اما این کار را انجام نداد. داور باید تمهیدات انضباطی یکنواختی داشته باشد.

عسگری در خصوص کارت دوم و اخراج برزای تصریح کرد: اخراج برزای درست بود، او در یک لحظه دو بار خطا کرد که نقض مکرر قانون حساب می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن