اکسید هد

آذری جهرمی: چرا باید از هواداران استقلال عذر خواهی کنم؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1168 ] - شنبه, 2 اسفند 1399

آذری جهرمی: چرا باید از هواداران استقلال عذر خواهی کنم؟

وزیر ارتباطات گفت: بابت استوری شب گذشته چرا باید عذر خواهی کنم، مگر توهین کردم یا مگر تاریخ را من رقم زدم؟ محمد جواد آذری جهرمی در خصوص استوری که شب گذشته منت... 5 out of 5 based on 7 ratings.
آذری جهرمی: چرا باید از هواداران استقلال عذر خواهی کنم؟

وزیر ارتباطات گفت: بابت استوری شب گذشته چرا باید عذر خواهی کنم، مگر توهین کردم یا مگر تاریخ را من رقم زدم؟ محمد جواد آذری جهرمی در خصوص استوری که شب گذشته منت...

ارتش سرخ دات كام :

 وزیر ارتباطات گفت: بابت استوری شب گذشته چرا باید عذر خواهی کنم، مگر توهین کردم یا مگر تاریخ را من رقم زدم؟

محمد جواد آذری جهرمی در خصوص استوری که شب گذشته منتشر کرد و باعث ناراحتی هواداران و پیکشوستان استقلال شده است اظهار داشت: بروید تفکراتتان را عوض کنید. کری خواندن من ربطی به فوتبال ندارد. وزیر که صبح تا شب در لباس وزیر نیست. من وزیر هستم و البته یک شهروند. من هم می توانم در حوزه ورزش هم اظهار نظر کنم. این تفکر پیرمردانه را کنار بگذارید. همه اعم از گزارشگران و کارشناسان... نظر دارند. کجای دنیا چگونه است؟ من نظر ورزشی ام را در کمال احترام گفتم، مردم کری می خوانند اما نمی دانم چرا ناراحت هستید؟

وی در خصوص اینکه یک توئیت فردی مثل وزیر جو را به هم می ریزد گفت: مگر چه اتفاقی رخ داده است؟ یک تیم قهرمان شده است، ما هم حرف زدیم. فحشش را به من می خواهند بدهند، چرا شما ناراحت هستید؟ من حرفم را مودبانه و محترمانه زدم. اینکه فحش می دهند تقصیر من نیست.

وزیر ارتباطات در خصوص  اینکه با این اظهار نظر فضایی دو قطبی ایجاد کرد گفت: اصل اساس ورزش دو قطبی است. فوتبال را برای کری خواندن گذاشته اند.جریانات سیاسی باعث می شوند که دو تیم وحدت داشته باشند. همواره این دو تیم رقیب هم هستند، من هم یک شهروند هستم. حرف من تاثیر گذار است ولی دیگری هم حرف زده و جواب داده، ایرادش چیست؟ شما در شبکه رادیویی کری نمی خوانید؟ شما در آنتن زنده هر کری علیه من خواندند پخش کنید ولی من ایراد نمی گیرم.اگر ورزش را به جوان ها بدهند همه چیز خوب می شود و اینگونه نمی شود که استقلال در عرصه مدیریتی هشتش گروی نهش نباشد.

آذری جهرمی که با برنامه آفساید شبکه رادیویی جوان صحبت می کرد در خصوص اینکه استقلالی ها می گویند که شما و وزارت ارتباطات از پرسپولیس حمایت می کنید گفت: سند این حرف کو؟ اگر 50 درصد مردم پرسپولیسی هستند و 50 درصد استقلالی باید کری خوانده شود. چرا شما فکر می کنید من باید حرفی بزنم که همه قبول کنند؟ در دولت آدمهای بزرگ تر از وزیر هم استقلالی هستند، چه ایرادی دارد؟ اصلا استقلال و پرسپولیس بیایند منابع درآمدی خود را شفاف کنند آن وقت ببینید که هزینه کرد و منابع در آمدی آنها کجا بوده است. چه آقای سلطانی فر و چه افراد دیگر ریالی به تیم دیگر بیشتر کمک نکرده اند. اصلا استقلالی ها یک نفر را بیاورند که به من حمله همه جانبه کند.ایرادی دارد؟ خواهشا فوتبال را سیاسی نکنید. فوتبال فضای کری خوانی ایراد ندارد. در خانه من یک پسرم استقلالی است و یک پسرم پرسپولیسی. در خانه با فرزندان خودم هم کری می خوانم. اجازه بدهید فضا باز باشد. از شب گذشته یک عده در حال تخلیه انرژی هستند و به من توهین می کنند، من حرفی زدم؟

وزیر ارتباطات در خصوص اینکه آیا نمی خواهد از هواداران استقلال عذر خواهی کند گفت: چرا باید عذر خواهی کنم؟ مگر توهین کردم؟ مگر تاریخ را من رقم زدم؟ مگر  آقای خلیل زاده ننوشت آرزوی شما خاطرات ما است؟ او دیشب هم به من زنگ زد و گفت می خواهم مطلبی را منتشر کنم و من هم گفتم ایرادی ندارد. آنها هم حق دارند.آقای فنونی زاده هم مطلبی نوشت،  ما حتی با این فرد چند جلسه فوتبال بازی کردیم  و با هم دوست هستیم. فضای ورزش جوانمردانه است و هر کُری مودبانه ای ایرادی ندارد. من گفتم هر استقلالی علیه من کری خواند شما پخش کنید، من اصلا ناراحت نمی شوم. من هم یک جوان هستم و بی ادبی نکردم، جمله دوم من طوری بود که یک عده گفتند آقای وزیر شما درست گفتید دو ستاره استقلال دست نیافتنی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    جناب آقای وزیراین استقلالیها ازبس چندین ساله جام ندیدن باهر هایی هومیکنند اصل مطلب شماگفتید چاکرشما عزیز پرسپولیسی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن