اکسید هد

علت افت امیری در سیرجان چه بود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1218 ] - یکشنبه, 3 اسفند 1399

علت افت امیری در سیرجان چه بود؟

 در بازی با گل گهر سیرجان تقریباً بیشتر بازیکنان پرسپولیس عملکردی عالی داشتند. حامد لک که چند واکنش  و خروج بسیار خوب داشت. مدافعان میانی که استوار ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
علت افت امیری در سیرجان چه بود؟

 در بازی با گل گهر سیرجان تقریباً بیشتر بازیکنان پرسپولیس عملکردی عالی داشتند. حامد لک که چند واکنش  و خروج بسیار خوب داشت. مدافعان میانی که استوار ...

ارتش سرخ دات كام :

 در بازی با گل گهر سیرجان تقریباً بیشتر بازیکنان پرسپولیس عملکردی عالی داشتند. حامد لک که چند واکنش  و خروج بسیار خوب داشت. مدافعان میانی که استوار بودند. مدافعان میانی که پاس گل دادند و گل زدند. هافبک های میانی که نبض مسابقه را در دست گرفتند. هافبک های کناری که در گلزنی و بازیسازی موفق بودند و یکی از دو مهاجم تیم که گل زد و عالی بازی کرد.

غیر از همه اینها شاید وحید امیری تنها بازیکنی از پرسپولیس بود که برعکس بقیه هم تیمی هایش شرایط خوبی در بازی با سیرجان نداشت. هر چند دخالت او باعث شد تا زنده روح با اشتباه دروازه خودی را باز کند اما برعکس بازی های قبلی، امیری شرایط خوب گذشته را نداشت و چندان سرحال نبود ضمن اینکه در نیمه نخست یک شانس مسلم گلزنی را از دست داد.


اما یکی از دلایل اصلی افت امیری در این مسابقه ضربه محکمی بود که نیمه اول به رانش خورد و باعث شد شرایط بدنی اش را تحت تأثیر قرار دهد تا جایی که در بعضی از صحنه های بازی لنگ می زد. با این حال اگر قرار باشد امیری همچنان در خط حمله بازی کند، کادر فنی در نظر دارند تا برای این بازیکن تمرینات چارچوب شناسی مجزایی ترتیب دهند تا امیری به راحتی موقعیت های گل را از دست ندهد و با اینکه پست اصلی اش مهاجم نیست اما بتواند در موقع لزوم مشکل گلزنی تیم را کمتر کند.

امیری از آن دست بازیکنانی است که هر مربی آرزوی داشتنش را در سر می پروراند اما شرایط برای او در نیم فصل دوم سخت تر خواهد شد چرا که با حضور ترابی و آل کثیر شاید او در خط حمله دیگر جایی پیدا نکند و برای حضور در پست هافبک چپ چند رقیب مثل عالیشاه، پهلوان و شجاعی خواهد داشت.
 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن