اکسید هد

بازگشت به تنظیمات کارخانه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1343 ] - یکشنبه, 3 اسفند 1399

بازگشت به تنظیمات کارخانه

 سرانجام این لیگ یک بازی پر گل به خود دید؛ دیدار زیبای پرسپولیس و گل گهر که با پنج گل دیدنی و تعداد زیادی گل نزده از سوی هر دو تیم. پرسپولیس به خانه قدیم... 5 out of 5 based on 9 ratings.
بازگشت به تنظیمات کارخانه

 سرانجام این لیگ یک بازی پر گل به خود دید؛ دیدار زیبای پرسپولیس و گل گهر که با پنج گل دیدنی و تعداد زیادی گل نزده از سوی هر دو تیم. پرسپولیس به خانه قدیم...

ارتش سرخ دات كام :

 سرانجام این لیگ یک بازی پر گل به خود دید؛ دیدار زیبای پرسپولیس و گل گهر که با پنج گل دیدنی و تعداد زیادی گل نزده از سوی هر دو تیم. پرسپولیس به خانه قدیمی خود یعنی صدر جدول بازگشت. تعداد گل هایی که تیم امیر قلعه نویی دریافت کرد، موجب شد تا موج بزرگی از کل کل فوتبالی بعد از این بازی روی بدهد. شور و هیاهویی که شاید کار مهم یحیی گل محمدی در پرسپولیس را کمی کمرنگ کرد.

پرسپولیس در چند سال اخیر همیشه در قامت یک قهرمان و تیم برتر لیگ ایران بود. تفاوت سطح این تیم با سایر رقبایش در لیگ ایران به خوبی قابل مشاهده بود. در واقع پرسپولیس بسیاری از آپشن هایی که تیم های ایران در آرزویش بودند را در این سال ها کسب کرده بود. تیمی بی حاشیه که تنها به قهرمانی فکر می کرد و تقریباً هیچ گاه تمرکزش به هم نریخت اما پرسپولیس در پاییز و زمستان امسال برای اولین بار به دردی مبتلا شد که تیم های ایرانی از آن رنج می برند و پرسپولیس هم در گذشته بارها به آن دچار شده بود. آنها بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا چندین و چند بازی را از دست دادند و نهایتاً در برابر آلومینیوم بازی را واگذار کردند. نمایش ضعیف تیم یحیی در آن چند بازی در کنار دعوا و جنجالی که حول تیم و با دعوای یحیی گل محمدی و رسول پناه شکل گرفته بود، نهایتاً منجر شد تا پرسپولیس خیلی زود به یک تیم معمولی تبدیل شود که حتی در زمین آلومینیوم هم شکست می خورد. شاید از دست دادن امتیازات در همان چند بازی موجب شد تا یحیی گل محمدی که آن روزها در خط مقدم دعوا با رسول پناه بود، خیلی خوب بفهمد که چنین رفتارهایی مهلک ترین سم برای او و تیمش است. برای همین خیلی زود به جایگاه اصلی خود بازگشت و پرسپولیس را به تنظیمات کارخانه بازگرداند. تنظیماتی که فقط قهرمانی می خواهد و صدرنشینی. آنها نهایتاً با انجام بازی های عقب مانده خودشان جایگاه خودشان را از رقبا باز پس گرفتند و خط و نشانی هم برای سایر رقبا کشیدند که اوضاع از این پس در لیگ چگونه خواهد بود.

پرسپولیس که تا پیش از این با بردهای اقتصادی یک بر صفر به صدر نزدیک شده بود، یکباره در یک جشن پرگل صدر را تصاحب کرد. نگاهی به ستاره های این تیم برای رسیدن به صدرنشینی هم به خوبی نشان می دهد که ثبات تیمی در پرسپولیس مهم ترین چیز است. حتی نبود مهاجم یک هم در این تیم مهم نبود و آنها با تک گل های سه امتیازی احمد نوراللهی و سیدجلال حسینی خودشان را به صدر جدول رساندند. نگاهی به رقیب این تیم نشان می دهد که استقلال با داشتن 3 مهاجم درجه یک جایی در میان گل زن های برتر لیگ ندارد و پرسپولیس در فصلی بی مهاجم، احمد نوراللهی را با 6 گل به عنوان چهارمین گلزن لیگ می بیند. همین مسأله به خوبی نشان می دهد که یحیی و تیمش چه کار بزرگی را انجام داده اند. حرکت در مسیر قهرمانی و فراموشی هر چیزی که تمرکز تیم را به هم می زند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن