اکسید هد

داداش زاده: پرسپولیس قطعا امسال هم قهرمان می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 266 ] - یکشنبه, 3 اسفند 1399

داداش زاده: پرسپولیس قطعا امسال هم قهرمان می شود

بهزاد داداش زاده، پیشکسوت فوتبال کشورمان در ارتباط با شرایط نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال کشورمان توضیحاتی را ارائه داد. بهزاد داداش زاده، پیشکسوت فوتبال کشورما... 5 out of 5 based on 1 ratings.
داداش زاده: پرسپولیس قطعا امسال هم قهرمان می شود

بهزاد داداش زاده، پیشکسوت فوتبال کشورمان در ارتباط با شرایط نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال کشورمان توضیحاتی را ارائه داد. بهزاد داداش زاده، پیشکسوت فوتبال کشورما...

ارتش سرخ دات كام :

بهزاد داداش زاده، پیشکسوت فوتبال کشورمان در ارتباط با شرایط نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال کشورمان توضیحاتی را ارائه داد.

بهزاد داداش زاده، پیشکسوت فوتبال کشورمان در گفت وگویی در ارتباط با اتمام نیم فصل اول لیگ برتر عنوان کرد: فوتبال ورزشی غیر قابل پیش بینی است. در اوایل فصل تیم گل گهر سیرجان نتایج بسیار خوبی می گرفت و همه کارشناسان با توجه به شناختی که از امیر قلعه نویی داشتند، فکر می کردند که تا پایان فصل روند خوب خود را حفظ کند، اما رفته رفته تمرکز آن ها کمتر شد و نتایج ضعیفی را کسب کردند و از صدر جدول لیگ برتر دور شدند. اما پیش بینی می شد که اگر پرسپولیسی ها به حاشیه نروند، به این دلیل که بازیکنان آن ها سال ها است که کنار یکدیگر بازی می کنند، می توانند نتایج مطلوبی بگیرند؛ چرا که آن ها در میان تمام 16 تیم لیگ برتر بهترین تیم حال حاضر ایران هستند.

او ادامه داد: بزرگترین مشکل پرسپولیسی ها کمبود بازیکن در خط دفاعی و خط حمله این تیم است که احساس می کنم در نیم فصل دوم باید فکری به حال این مشکل خود کنند؛ چرا که در یک بازی که سیدجلال حسینی، کاپیتان این تیم و کنعانی زادگان نبودند، دیدیم که مشکلاتی برای پرسپولیسی ها به وجود آمد.

او ادامه داد: باخت مقابل تیم آلومینیوم در بهترین زمان برای پرسپولیسی ها اتفاق افتاد. شاگردان یحیی گل محمدی نتایج و پیروزی های این هفته های خود را مدیون آن بازی و آن شکست هستند.

او ادامه داد: در آن زمان که هنوز دربی برگزار نشده بود، پرویز مظلومی مصاحبه کرد که باید بازی ما را بعد از اتمام بازی های پرسپولیس بگذارید و درباره سایر تیم ها صحبت می کردند، اما باید بگوییم که شما به سایر تیم ها چه کار دارید؟ به بازی های تیم خود برسید و پیروز شوید. من فکر می کنم که استقلالی ها هر چه از حاشیه دور تر باشند، شرایط بهتری را سپری خواهند کرد؛ همان کاری که کادر فنی تیم پرسپولیس به بهترین نحو در حال انجام آن است و آن هم دور کردن حاشیه از تیم خودشان است.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره کاهش سطح کیفی لیگ برتر نسبت به سال های قبل عنوان کرد: متاسفانه سطح کیفی مسابقات لیگ نسبت به سال های گذشته و حتی زمانی که ما فوتبال بازی می کردیم، خیلی پایین آمده است. دلیل آن هم این است که ما در لیگ برتر و در تیم هایمان بازیکن خلاق و تصمیم گیرنده نداریم. بازیکنانی نداریم که در شرایط سخت بتوانند تیم ها را نجات دهند.

او ادامه داد: اکثر گل های لیگ ما در ضربات ایستگاهی و پنالتی ها به ثمر می رسند و این یکی از دلایل افت لیگ ما است.

داداش زاده درباره بهترین بازیکن نیم فصل اول لیگ گفت: باید واقعیت ها را گفت و فکر می کنم سید جلال حسینی بهترین بازیکن لیگ برتر کشورمان است. او برای پرسپولیس بزرگی می کند، هم گل می زند و هم در دفاع بهترین است و از این بازیکن بهتر کسی را سراغ ندارم.

داداش زاده در انتها گفت: اگر پرسپولیسی ها تا انتهای فصل اسیر حاشیه نشوند و بتواند خط دفاعی و حمله خود را تقویت کند، قطعا امسال هم قهرمانی برای پرسپولیس است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن