اکسید هد

ماجرای پرالتهاب برای تیمی که برای گلات می جنگد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 611 ] - یکشنبه, 3 اسفند 1399

ماجرای پرالتهاب برای تیمی که برای گلات می جنگد

شاید قابل پیش بینی نبود تیمی که از 10 بازی اول خود در نیم فصل 15 امتیاز گرفته بتواند در پایان بازی های خود در نیم فصل بر صدر جدول رده بندی تکیه بزند اما پسران... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ماجرای پرالتهاب برای تیمی که برای گلات می جنگد

شاید قابل پیش بینی نبود تیمی که از 10 بازی اول خود در نیم فصل 15 امتیاز گرفته بتواند در پایان بازی های خود در نیم فصل بر صدر جدول رده بندی تکیه بزند اما پسران...

ارتش سرخ دات كام :

شاید قابل پیش بینی نبود تیمی که از 10 بازی اول خود در نیم فصل 15 امتیاز گرفته بتواند در پایان بازی های خود در نیم فصل بر صدر جدول رده بندی تکیه بزند اما پسران یحیی پس از سوت پایان بازی برابر گل گهر که آخرین دیدار این تیم در نیم فصل اول بود، این اتفاق را رقم زدند و مانند ادوار شانزدهم، هفدهم و نوزدهم لیگ برتر، قهرمانی نیم فصل را از آن خود کردند.

پرسپولیس در شرایطی قهرمانی اش در نیم فصل اول لیگ بیستم را مسجل کرد که فراز و فرود این تیم از ابتدا تا انتهای نیم فصل پیش بینی این اتفاق را کمی سخت کرده بود اما قرمزهای تهرانی با پیروزی پرگل برابر گل گهر 30 امتیازی شدند و با کسب میانگین 2 امتیاز از هر بازی در صدر جدول ایستادند، این اتفاق رقم نخورد مگر با بازگشت دوباره پرسپولیس به شرایطی که در نتیجه گیری موفق تر عمل کرد و از 5 بازی آخر خود در نیم فصل اول 15 امتیاز مهم را کسب کرد.

*ورود پرماجرا به لیگ بیستم!
پرسپولیس پس از پوکر در قهرمانی که با وجود محدودیت های کرونایی رقم خورد خود را برای حضور در ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا آماده کرد که شوک ناشی از جدایی علی علیپور و مهدی ترابی برای این تیم به وجود آمد و پرسپولیس در حالی پای در آوردگاه لیگ قهرمانان آسیا در قطر گذاشت که شرایطش در جدول رده بندی این رقابت ها چندان مساعد نبود اما خریدهای جدید و بازیکنان باقی مانده از تیم قهرمان در دوره قبل لیگ توانستند گلیم پرسپولیس را از آب بیرون کشیده و پرسپولیس مثل دو فصل قبل با وجود محدودیت ها و برخی کارشکنی های داخلی و خارجی تا یک قدمی کسب جام قهرمانی در آسیا پیش برود، موضوعی که اگرچه روحیه پرسپولیسی ها را برای شروع قدرتمند در لیگ بالا برد اما شاید در پیش بودن فینال و جدایی برخی ستاره ها ورود پرسپولیس را به لیگ بیستم با چالش هایی روبرو کرد.

*تساوی در گام اول!
پرسپولیس اگرچه در بازی افتتاحیه لیگ برتر نمایش بدی نداشت اما ترمز قهرمان 4 دوره قبل لیگ برتر توسط شاگردان ابراهیم صادقی کشیده شد و پرسپولیس به تساوی برابر سایپا در بازی اول رضایت داد، این در حالی بود که تیم یحیی در ادامه با پیروزی برابر صنعت نفت آبادان و شهرخودرو و تساوی خارج از خانه روبروی نفت مسجدسلیمان کم کم برای فینال آماده شد.

*چالش بعدی برای پرسپولیس!
پرسپولیس در هفته چهارم پیروزی ویژه ای را در 10 آذرماه برابر شهرخودرو به دست آورد و کم کم برای فینال آماده شد. در آن دوره خواسته مسئولان باشگاه و کادر فنی تیم پرسپولیس تعویق بازی برابر نساجی مازندران در قائمشهر و برگزاری بازی در مقابل ذوب آهن در تهران بود، که مورد اول اجرایی شد اما ماجرای کرونایی های ذوب آهن حربه ای شد تا بازی پرسپولیس قبل از فینال آسیا برخلاف خواسته پرسپولیسی ها به تعویق بیفتد و پرسپولیس پس از 19 روز دوری از میادین رسمی برای برگزاری مهم ترین بازی سال های اخیر خود به قطر پرواز کنند!

*دو حادثه کام پرسپولیسی ها را تلخ کرد!
پرسپولیس که با شرایطی خاص در فینال حضور پیدا کرده بود با گلی که در دقایق پایانی نیمه اول بازی به ثمر رساند جام را در دست داشت اما یک اشتباه ساده و یک اشتباه محاسباتی باعث شد دو پنالتی راحت تر از آب خوردن نصیب حریف کره ای تیم یحیی شود و با ناباوری و بدبیاری محض دومین فینال سال های اخیر پرسپولیس در آسیا نیز با خنده و خوشحالی قرمزها به پایان نرسیده و پرسپولیس مغموم و شکست خورده با کامی تلخ تر از زهر به تهران بازگردد!

*شوکی که ادامه دار شد!
شوک تلخ ناشی از شکست ناباورانه در فینال باعث شد پرسپولیس 8 امتیاز مهم را در 4 بازی از دست بدهد. جدال برابر نساجی مازندران، ذوب آهن و سپاهان بازی هایی بود که پرسپولیس در آن از رسیدن به پیروزی محروم ماند تا با تساوی در دربی ناکامی های تیم گل محمدی تکمیل شود. دربی که شوک دقیقه اول آن با کامبک تماشایی پسران یحیی همراه شد اما حریف خوش شانس بود که مردان قرمزپوش در ادامه بازی چارچوب شناسان خوبی نبودند تا شوت زمینی مهدی قایدی در ثانیه های آخر، پایانی دراماتیک را برای این دیدار رقم زده و پرسپولیس چهارمین تساوی متوالی اش را هم در دربی به ثبت برساند!

*پرسپولیس نگران ستاره هایش!
نمایش خوب پرسپولیس در دربی امیدها را برای جبران برای هواداران این تیم زنده کرد؛ این در حالی بود که ابتلای دو ستاره سرشناس سال های گذشته پرسپولیس به کرونا در روزهایی پس از دربی حال و هوای ارتش سرخ را با نگرانی هایی روبرو کرد؛ ماجرایی که همزمان با پیروزی پرسپولیس برابر فولاد در دیداری پرحاشیه شرایط خاصی را برای این تیم ایجاد کرده بود.

*دغدغه ورود بحران!
حواشی و اتفاقات بازی برابر فولاد دو مهره اصلی پرسپولیس در قبل دفاع را برای بازی برابر آلومینیوم محروم کرد تا پرسپولیس در غیاب سیدجلال و کنعانی زادگان اولین و تنها باخت این تیم در نیم فصل اول رقم بخورد، اتفاقی که نگرانی ها را برای ورود بحران به پرسپولیس را ایجاد کرد اما مدیریت خوب مدیران، کادر فنی و بازیکنان در ادامه مانع از تحقق مشکلات جدید برای این تیم شد.

*وقتی ستاره ها کامبک نزدند!
ماجرای بیماری دو ستاره پرسپولیس  شرایط بدی را برای تیم ایجاد کرده بود و در شرایطی که  همه امیدوار بودند این بار ستاره های سابق پرسپولیس کامبک دوباره ای را به زندگی داشته باشند اما در کمتر از 10 روز دو ستاره از آسمان پرسپولیس خاموش شد تا سرخ پوشان را سیاه پوش کند! مهرداد میناوند و علی انصاریان پرسپولیسی ها را غافلگیر و شوکه کردند!

*مشکی رنگ عشقه!
فوت ناگهانی و ناباورانه مهرداد میناوند و علی انصاریان در فاصله کمتر از 10 روز، ناخودآگاه ماجرای کوچ هادی نوروزی را برای پرسپولیسی ها تداعی کرد؛ اتفاق تلخی که سرآغاز یک عزم گروهی برای پرسپولیس شده بود. پس از این دو حادثه تلخ، پرسپولیسی ها که به نشانه عزا پیراهن های مشکی را جایگزین لباس های قرمز خود کرده بودند، برای تکرار موفقیت های خود و هدیه جام قهرمانی به شماره 8 و 25 سابق شان انگیزه مضاعفی گرفتند و در 5 بازی با 5 برد و تنها یک گل خورده 15 امتیاز ارزشمند را به دست آوردند و با 30 امتیاز و 8 گل خورده و 21 گل زده و ثبت تنها یک شکست، نیمه اول جنگ برای قهرمانی را به سود خود به پایان بردند. 


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن