اکسید هد

عالیشاه: با این شکل بازی قهرمان پایان فصل هم می شویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 373 ] - یکشنبه, 3 اسفند 1399

عالیشاه: با این شکل بازی قهرمان پایان فصل هم می شویم

 کاپیتان دوم پرسپولیس گفت: این تیم پرسپولیس DNA قهرمانی دارد و به همین خاطر باز هم برای قهرمانی در لیگ برتر می جنگد.  امید عالیشاه یکی از بهترین باز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عالیشاه: با این شکل بازی قهرمان پایان فصل هم می شویم

 کاپیتان دوم پرسپولیس گفت: این تیم پرسپولیس DNA قهرمانی دارد و به همین خاطر باز هم برای قهرمانی در لیگ برتر می جنگد.  امید عالیشاه یکی از بهترین باز...

ارتش سرخ دات كام :

 کاپیتان دوم پرسپولیس گفت: این تیم پرسپولیس DNA قهرمانی دارد و به همین خاطر باز هم برای قهرمانی در لیگ برتر می جنگد.

 امید عالیشاه یکی از بهترین بازی های فصل خودش را در سیرجان و بازی با گل گهر به نمایش گذاشت. او در دقیقه 60 با یک فرار و حرکت انفرادی وارد زمین و محوطه هجده قدم حریف شد و با ضربه ای زمینی و از میان پاهای بشاگردی گلر گل گهر سیرجان دروازه تیم میزبان را گشود. کاپیتان دوم پرسپولیس جدای از گلی که به ثمر رساند با حرکات ویرانگر انفرادی خود، دوندگی و دریبل هایش تا توانست مدافعان تیم سیرجانی را اذیت کرد. امید عالیشاه هافبک هجومی قرمزها که باز هم در خط حمله و به عنوان یک فوروارد فرصت حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس را به دست آورده بود با انگیزه ای که از ابتدای بازی نشان داد، موفق شد لبخند رضایت را روی لبان یحیی گل محمدی بنشاند. عالیشاه در جدال با گل گهر سیرجان با انگیزه ای فراوان پای به میدان گذاشت. او قبل از این دیدار و در گفت وگو با خبرورزشی مدعی شده بود «برای قهرمانی نیم فصل به سیرجان سفر می کنیم.»

وعده ای که با درخشش خود عالیشاه و سایر بازیکنان پرسپولیس تحقق پیدا کرد و مدافع عنوان قهرمانی با 30 امتیاز به عنوان قهرمانی نیم فصل رسید. کاپیتان دوم پرسپولیس در این رابطه می گوید: «گفته بودم برای قهرمانی نیم فصل به سیرجان سفر خواهیم کرد. بچه های ما انگیزه زیادی برای این دیدار داشتند و می خواستیم به هرشکل ممکن در سیرجان نتیجه بگیریم و به عنوان قهرمانی نیم فصل برسیم. می دانستیم قهرمانی نیم فصل چقدر می تواند به قهرمانی پایان فصل ما کمک کند و به همین خاطر با تمام وجود جنگیدیم تا یک برد شیرین و ارزشمند را کسب کنیم.»

امید عالیشاه ادامه می دهد: «یکی از بهترین بازی های این فصل پرسپولیس را در دیدار با گل گهر سیرجان ارائه دادیم. این اتفاق و 5 گلی که زدیم بسیار باعث خوشحالی و امیدواری ما شد و ان شاءا... بتوانیم در پایان فصل هم قهرمانی را برای پنجمین مرتبه متوالی جشن بگیریم. این یک هدف بزرگ برای همه ماست.»

شماره 2 پرسپولیس یک گل انفرادی زیبا را نیز به ثمر رساند که درباره آن نیز می گوید: «خدا را شکر می کنم که ضربه ام تبدیل به گل شد. همه بچه ها زحمت کشیدند و توانستیم 5 گل به یکی از بهترین و پرمهره ترین تیم های لیگ بزنیم. امیدوارم همین روند و بازی های کم نقص بچه های تیم در دیدارهای آینده ادامه داشته باشد.»

عالیشاه بار دیگر جمله معروف خود در مصاحبه قبلی را تکرار کرد و می گوید: «بله، این تیم پرسپولیس DNA قهرمانی دارد و به همین خاطر باز هم برای قهرمانی در لیگ برتر می جنگد.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن