اکسید هد

5 ستون تیمی که قصد دارد پنجگانه ببرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1254 ] - 9 روز پیش

5 ستون تیمی که قصد دارد پنجگانه ببرد

در فصلی که پرسپولیس میلی متر به میلی متر جلو می رفت و با پیروزی های ناپلئونی هوادارانش را تا ثانیه آخر حرص می داد، بازیکنان این تیم ناگهان دست به کار بزرگی زد... 5 out of 5 based on 3 ratings.
5 ستون تیمی که قصد دارد پنجگانه ببرد

در فصلی که پرسپولیس میلی متر به میلی متر جلو می رفت و با پیروزی های ناپلئونی هوادارانش را تا ثانیه آخر حرص می داد، بازیکنان این تیم ناگهان دست به کار بزرگی زد...

ارتش سرخ دات كام :

در فصلی که پرسپولیس میلی متر به میلی متر جلو می رفت و با پیروزی های ناپلئونی هوادارانش را تا ثانیه آخر حرص می داد، بازیکنان این تیم ناگهان دست به کار بزرگی زدند و در آخرین بازی نیم فصل اول گل گهر را در سیرجان با 5گل شکست دادند. این شبیه ترین تیم به پرسپولیس سالیان گذشته بود؛ گروهی مصمم که قصد دارند پنجمین جام پیاپی را به دست بیاورند. با قهرمانی در نیم فصل، پرسپولیس نیمی از جاده گلات را پیمود و در موقعیت خوبی برای فتح لیگ قرار گرفت، اما آنها در مسیر رسیدن به قله، از فاکتورهایی برخوردارند که کم نظیر است و کار این تیم را آسان می کند.

کاپیتان ها
بازیکنان باتجربه و به طور مشخص کاپیتان ها در پرسپولیس نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. در مورد جلال حسینی در این فصل به دفعات صحبت شده، اما احمد نوراللهی هم با پشت سر گذاشتن دوران افتش توانسته در هفته های اخیر یک بار دیگر در سطح بالایی ظاهر شود. به این جمع بیفزایید امید عالیشاه را که او هم بعد از چند فصل حضور و غیبت در ترکیب اصلی، دوباره فیکس شده و این هفته ها واقعا خوب بازی می کند. حضور کاپیتان ها در پرسپولیس یک نعمت بزرگ است که مشابه آن را در کمتر تیمی می توان پیدا کرد.

شخصیت قهرمانی
پرسپولیس یگانه قهرمان این سال های فوتبال ایران بوده و طبیعی است که بازیکنان این تیم از شخصیت متفاوتی برخوردار شده باشد. هم اکنون اسکلت کلی برخی از رقبا از بازیکنانی تشکیل می شود که سابقه فتح جام در فوتبال ایران را ندارند. این وضع قابل مقایسه نیست با پرسپولیس که بازیکنانش هر سال جام را لمس کرده اند و کسب آن را باور دارند. این شخصیت باعث می شود آنها در دوران افت هم رو به جلو حرکت کنند و از هم نپاشند. پرسپولیس نشیب ها را به امید همان فراز همیشگی پشت سرمی گذارد. کمتر افتی در این تیم به آفت و بحران تبدیل می شود.

تجربه بالا
حضور در بالاترین مراحل آسیایی باعث شده بازیکنان پرسپولیس صاحب تجربه بسیار بالایی شوند. در همین نیم فصل برخی مسابقات وجود داشت که سرخپوشان سزاوار پیروزی در آن نبودند اما همین تجربه بالا به کار آمد و ورق را برگرداند. در همین بازی با گل گهر پرسپولیس کم زیر فشار نبود، اما برای زدن 2 گل اول از کوچک ترین روزنه ها سود برد و بعد هم شکست خردکننده را به میزبانش تحمیل کرد. بازیکنانی که در سطح فینال آسیا بازی کرده اند، طبیعتا در لیگ دست بالا را دارند.

اعتماد هواداران

پرسپولیس از گنجینه اعتماد هوادارانش برخوردار است. این تیم هم سرپایینی هایی داشته و باز خواهد داشت اما هیاهو و قیل و قال به اندازه موارد مشابه برای سایر تیم ها نیست. در استقلال نخستین شکست می تواند 3پیروزی پیاپی را هم زیر سؤال ببرد و هشتگ «فکری اوت» را ترند کند، اما داستان پرسپولیس به لطف نتایج سالیان گذشته فرق می کند.

کادرفنی
به هر حال باید قبول کرد به نسبت سایر مدعیان کادرفنی پرسپولیس تجربه بالاتری دارد. سرمربی تراکتور که اصلا مشخص نیست، در استقلال هم محمود فکری تنها چند ماه بعد از حضور در لیگ برتر به عنوان سرمربی نساجی روی نیمکت آبی پوشان نشانده شد و در سپاهان هم محرم نویدکیا کلا نخستین فصل کارش را پشت سر می گذارد. مجموعه این مسائل باعث می شود یحیی گل محمدی و کادرش پرسپولیس را در موقعیت بهتری قرار بدهند و این اصلا امتیاز کمی نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن