اکسید هد

باشگاه به دنبال توافق سریع با مصلح

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 961 ] - 6 روز پیش

باشگاه به دنبال توافق سریع با مصلح

باشگاه پرسپولیس قصد دارد به زودی برای پرداخت مطالبات شایان مصلح با این بازیکن توافق کند. باشگاه پرسپولیس در تاریخ 9 بهمن به پرداخت مبلغ 500 مییون تومان به شای... 5 out of 5 based on 3 ratings.
باشگاه به دنبال توافق سریع با مصلح

باشگاه پرسپولیس قصد دارد به زودی برای پرداخت مطالبات شایان مصلح با این بازیکن توافق کند. باشگاه پرسپولیس در تاریخ 9 بهمن به پرداخت مبلغ 500 مییون تومان به شای...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس قصد دارد به زودی برای پرداخت مطالبات شایان مصلح با این بازیکن توافق کند.

باشگاه پرسپولیس در تاریخ 9 بهمن به پرداخت مبلغ 500 مییون تومان به شایان مصلح محکوم شد و در حکم صادر شده از سوی کمیته وضعیت آمده است اگر ظرف هفت امروز از تاریخ ابلاغ رای به کمیته استیناف اعتراض نشود، رای مذکور قطعی می شود.

باشگاه پرسپولیس در این مهلت هفت روزه به رای کمیته وضعیت اعتراضی نکرد و البته در فرصت 10 روزه برای پرداخت طلب مصلح نتوانست پول را هم پرداخت کند.

در رای حکم پرونده شکایت مصلح آمده اگر ظرف 10 روز این مبلغ پرداخت نشود پرسپولیس به بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی و پرداخت 25 درصد اصل مبلغ در حق فدراسیون فوتبال به عنوان جریمه محکوم خواهد شد.

هرچند حکم بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تاکنون از سوی فدراسیون فوتبال به سرخ پوشان ابلاغ نشده اما مدیران این باشگاه قصد دارند در روزهای آتی و نهایت تا پایان هفته جلسه ای با مصلح یا وکیل این بازیکن برگزار کرده و درباره نحوه پرداخت مبلغ مذکور به جمع بندی و توافق برسند.

آنها که اکنون آخرین مراحل باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود را به دلیل بدهی ماریو بودیمیر پشت سر می گذارند نمی خواهند پرونده مصلح به دردسر جدیدی برای جذب و ثبت بازیکنان جدید پرسپولیس تبدیل شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن