اکسید هد

کنعانی زادگان: کوه انگیزه ام و آماده هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 769 ] - دوشنبه, 4 اسفند 1399

کنعانی زادگان: کوه انگیزه ام و آماده هستم

محمدحسین کنعانی ز ادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس که به دلیل مصدومیت چند بازی تیمش را از دست داد، با سپری کردن مصدومیت از مدتی پیش در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کنعانی زادگان: کوه انگیزه ام و آماده هستم

محمدحسین کنعانی ز ادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس که به دلیل مصدومیت چند بازی تیمش را از دست داد، با سپری کردن مصدومیت از مدتی پیش در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی ز ادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس که به دلیل مصدومیت چند بازی تیمش را از دست داد، با سپری کردن مصدومیت از مدتی پیش در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و برای بازی کردن لحظه شماری می کند. محمد حسین که به همراه چند مدافع دیگر توانسته عنوان بهترین خط دفاعی نیم فصل اول لیگ بیستم را کسب کند با ما گپ و گفتی داشت که ماحصل آن را در قالب یک گفت وگو با هم می خوانیم.
 
*از آخرین شرایطتت بگو که وضعیتت چگونه است؟
خدا را شکر مصدومیتی که با آن مواجه شده بودم را به خوبی سپری کردم. در دو  بازی قبلی هم می توانستم بازی کنم اما به هر حال کادر ترجیح داد از من استفاده نکند و من هم تابع تصمیم آنان هستم.

*مدت مصدومیتت طولانی بود اما کادر پزشکی از تو واقعاً رضایت داشت که با آنها نهایت همکاری را داشتی و زودتر مهیا شدی.
بله باید از کادر پزشکی و فنی  تیم مان تشکر کنم که برای سپری کردن مصدومیتم خیلی زحمت کشیدند تا من هر چه زودتر آماده شوم و البته خودم هم خیلی تلاش کردم تا هر چه زودتر برسم و خدا را شکر که به این مهم رسیدم .کوه انگیزه ام و خیلی خوب تمرین کرده ام و آماده هستم.

*تیمتان با وجود آنکه در مقطعی تساوی های متوالی را کسب می کرد به یکباره شرایط خیلی خوبی پیدا کرد و به صدر رسید؟
تیم ما بهترین تیم ایران است و با قهرمانی و عناوین متعددی که کسب کرده شخصیت بالای خودش را به اثبات رسانده است. پیروزی و تلاش برای قهرمانی برای تیم ما تبدیل به عادت شده و با تیم خوب و کادر فنی موفقی که داریم، امسال هم پنجمین قهرمانی متوالی را کسب کنیم.

قهرمانی نیم فصل، نیمی از راه قهرمانی است یا فکر می کنی هنوز کار اصلی تان برای قهرمانی باقی مانده؟
قهرمانی نیم فصل و رسیدن به صدر هدف اول ما بود که خوشبختانه به این مهم رسیدیم اما حتماً کار اصلی ما از نیم فصل دوم شروع می شود که برای رسیدن به بیشترین پیروزی ها و حفظ صدر تلاشمان  را می کنیم و بازی به بازی پیش می رویم تا قهرمانی پنجم را کسب کنیم. ما تیم کهکشانی ایران هستیم و عطش ما برای قهرمانی سیری ناپذیر است و اطمینان داشته باشید که پوکر قهرمانی پایان کار ما و جاه طلبی های پرسپولیس نیست. تیم کهکشانی ایران هستیم و برای گلات قهرمانی و موفقیت های بعدی بسیار با انگیزه ایم و در شروع نیم فصل دوم باز هم با موفقیت کارمان را ادامه خواهیم داد.

*بازی با سایپا را چگونه پیش بینی می کنی؟
در بازی رفت و اولین بازی لیگ مان هم مستحق برد بودیم اما با بدشانسی به نتیجه مساوی رسیدیم با این وجود در شروع نیم فصل دوم حتماً سایپا را شکست می دهیم  تا به صدرنشینی مان ادامه داده و بازی هایمان را خیلی با قدرت به سمت هدف اصلی مان پیش ببریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن