اکسید هد

طاهرى: کفاشیان فکر مى کند قیم و صاحب فوتبال است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 650 ] - دوشنبه, 4 اسفند 1399

طاهرى: کفاشیان فکر مى کند قیم و صاحب فوتبال است

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با اعتراض به دخالت و فعالیت های انتخاباتی علی کفاشیان مى گوید او خودش را قیم و صاحب فوتبال مى داند. علی اکبر طاهری در خصوص انتخا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
طاهرى: کفاشیان فکر مى کند قیم و صاحب فوتبال است

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با اعتراض به دخالت و فعالیت های انتخاباتی علی کفاشیان مى گوید او خودش را قیم و صاحب فوتبال مى داند. علی اکبر طاهری در خصوص انتخا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با اعتراض به دخالت و فعالیت های انتخاباتی علی کفاشیان مى گوید او خودش را قیم و صاحب فوتبال مى داند.

علی اکبر طاهری در خصوص انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و اینکه معیارها برای انتخاب رئیس جدید فدراسیون باید چه باشد، گفت: در هر حوزه اى سازمان راهبردى نقش موثری را ایفا می کند، در فوتبال هم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نقش سازمان راهبردی را اجرا می کنند. در این شرایط باید این دو نهاد با تدبیر، درایت، افق دید و برنامه پیش بروند تا بتوانند به اهداف خود برسند. به نوعی باید با کمترین هزینه بیشترین کارایی را داشته باشند.

وی ادامه داد: به هر حال در فدراسیون فوتبال سال ها است مشکلاتی داریم و آسیب هایی دیده می شود، ضمن اینکه این فدراسیون به اهدافش هم نرسیده. حالا باید با انتخاب یک رئیس درست این خلأ را پر کرد. کسی که رئیس فدراسیون می شود باید افق دید داشته باشد و نگاهش نگاه به یک سازمان راهبردی باشد. در این شرایط کسی می تواند موفق عمل کند که با برنامه پیش برود و بتواند در آسیا و جهان برای فوتبال ایران کارایی داشته باشد.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس در ادامه صحبت هایش درباره شرایط انتخابات پیش رو گفت: برای هدایت فدراسیون افرادی که تخصص و تجربه ندارند نمى توانند کمک کنند. باید ببینیم که کدام کاندیدا چنین نگاهی دارد و ترکیب مدیریتش چیست. البته این مسئله ربطی به شخصیت افراد ندارد، کسی باید رئیس فدراسیون شود که هم فوتبالی باشد، هم تجربه مدیریت در فوتبال را داشته باشد و هم بداند که ریزه کاری های این رشته چیست و در واقع یک مدیر فوتبالى باشد. باید دقت کنیم که کدام یک از این چهار کاندیدا چنین خصوصیاتی دارند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن