اکسید هد

ترابی در پرسپولیس همسترینگ نمی دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1277 ] - 4 روز پیش

ترابی در پرسپولیس همسترینگ نمی دهد

بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس یکی از اتفاقاتی است که می تواند یحیی و هواداران این تیم را نسبت به تقویت و افزایش امید برای دستیابی به عنوان تکراری قهرمانی امید... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ترابی در پرسپولیس همسترینگ نمی دهد

بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس یکی از اتفاقاتی است که می تواند یحیی و هواداران این تیم را نسبت به تقویت و افزایش امید برای دستیابی به عنوان تکراری قهرمانی امید...

ارتش سرخ دات كام :

بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس یکی از اتفاقاتی است که می تواند یحیی و هواداران این تیم را نسبت به تقویت و افزایش امید برای دستیابی به عنوان تکراری قهرمانی امیدوارتر کند.

مهدی ترابی که به پرسپولیس برگشت، همه گفتند یحیی و باشگاه به خال زده اند. برای بازگرداندن ترابی ستاره فصل قبل پرسپولیس به جمع سرخ ها البته دست اندازهای بزرگی هم وجود داشت. از جمله پیشنهادهای کلان دو باشگاه داخلی و وسوسه دستمزد بیشتر که یک بار ترابی به همین خاطر پرسپولیس را رها کرده و به قطر رفته بود. ترابی اما در مواجهه دوم با وسوسه پول بیشتر خیلی صریح پرسپولیس را انتخاب کرد تا بلکه دلخوری پیش آمده بابت جدایی نابهنگامش را جبران کند.

ترابی بعد از نیم فصل ناامیدکننده خیلی زود به پرسپولیس برگشت و حتی قبل تر از اینکه باشگاه های بزرگ لیگ برتری فعالیت نقل و انتقالاتی شان را به جایی برسانند، پرسپولیس یک گل زیبا و تمیز در نقل و انتقالات زمستانی زد. ترابی به پرسپولیس پیوست و همه گفتند سرخ ها شاه ماهی نقل و انتقالات را آن هم در مقطعی که بازیکن تاپ در بازار یافت نمی شود به چنگ آورده اند؛ بازیکنی که هم با اتمسفر پرسپولیس آشناست هم کادر فنی آنقدر خوب او را می شناسند تا بتوانند بهترین کارآیی را از او بگیرند. با این وجود خیلی زود این سؤال هم مطرح شد که آیا ترابی بعد از یک فصل پر از مصدومیت و بدشانسی آنقدر آماده هست تا دوباره با پیراهن پرسپولیس بدرخشد؟

ترابی از حدود ده روز قبل تمریناتش با پرسپولیس را آغاز کرده و در این مدت تمرینات ویژه ای را پشت سر گذاشته تا دوباره همان بازیکن چابک و سرنوشت ساز باشد. مظاهر رحیم پور مربی بدنساز پرسپولیس از بدو در اختیار گرفتن ترابی برای آماده سازی او برنامه ویژه ای را در نظر گرفته است. ترابی در زمان بازگشت به پرسپولیس شرایط خوبی به لحاظ بدنی نداشت اما نمی شد گفت ناآماده است. با این حال او بیشتر از اینکه به لحاظ بدنی ناآماده باشد، از نظر ذهنی مشکل داشت و به خاطر اینکه در العربی شرایط خوبی نداشت و به اندازه توان و مهارتش بازی نکرده بود از نظر ذهنی به هم ریخته به نظر می رسید.
حالا ترابی حدود ده روزی است خوب تمرین می کند و تقریباً به شرایط آرمانی رسیده است. البته او برای رسیدن به این نقطه سختی هم کشیده چرا که هر روز در تمرین گروهی حاضر بوده و تمرین انفرادی اش را هم پی گرفته ضمن اینکه وقتی تیم برای بازی به اردو رفته و مسابقه داده، ترابی خودش به تنهایی طوری تمرین کرده که حالا در شرایط مقبول بدنی قرار دارد.

برای آماده ساختن مهدی ترابی اما دکتر بدنساز پرسپولیس برنامه خاصی را طراحی کرد. ویژگی این برنامه آنجاست که مدل تمرینات ویژه و اختصاصی ترابی بر اساس پست بازی او و ویژگی های بازی این بازیکن طراحی شده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن