اکسید هد

عقیلی: باید به قهرمانی های پرسپولیس احترام بگذاریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1421 ] - دوشنبه, 4 اسفند 1399

عقیلی: باید به قهرمانی های پرسپولیس احترام بگذاریم

کاپیتان سال های نه چندان دور تیم ملی حالا در آمریکا در حال گذراندن دوره های مربیگری حرفه ای و شرکت در کلاس ها است تا دوباره به فوتبال ایران برگردد. گفت و گو ب... 5 out of 5 based on 4 ratings.
عقیلی: باید به قهرمانی های پرسپولیس احترام بگذاریم

کاپیتان سال های نه چندان دور تیم ملی حالا در آمریکا در حال گذراندن دوره های مربیگری حرفه ای و شرکت در کلاس ها است تا دوباره به فوتبال ایران برگردد. گفت و گو ب...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سال های نه چندان دور تیم ملی حالا در آمریکا در حال گذراندن دوره های مربیگری حرفه ای و شرکت در کلاس ها است تا دوباره به فوتبال ایران برگردد.

گفت و گو با هادی عقیلی را در زیر بخوانید:

*قهرمانی نیم فصل پرسپولیس قابل پیش بینی بود
همان طور که پیش بینی هم می شد یکی دیگر از تیم های مدعی موفق شد در نیم فصل اول  قهرمانی را به دست بیاورد و البته پیش بینی بیشتر افراد این بود  که یکی از دو تیم استقلال و سپاهان قهرمان نیم فصل شود ولی پرسپولیس خیلی خوب توانست از فرصتی که به دست آمده بود و از دست رفتن امتیازها توسط تیم های بالای جدول  در هفته های مختلف استفاده کند و بعد از چند برد پیاپی به صدر جدول بیاید. قابل پیش بینی بود که یکی از سه تیم استقلال، پرسپولیس یا سپاهان قهرمان نیم فصل شوند.

*باید به قهرمانی های پرسپولیس احترام گذاشت درست مثل سپاهان
شما به عنوان کاپیتان سابق  سپاهان قبول دارید که یکسری تیم ها خاص هستند یا خیر؟آن زمان هم از این بحث ها وجود داشت؟ ببینید تیم سپاهان سه سال پشت سر هم قهرمان شد. این اتفاق الان برای پرسپولیس افتاده که 4 سال  پشت سر هم قهرمان شود. اعتقاد من این است که اول باید مسائل فنی تیم را در نظر بگیرند و بعد باید به حمایت گروهی خاص اشاره کنند. اکثر تیم های ایرانی دولتی هستند. ولی در  این بین دو تیم پرسپولیس و استقلال هر دو زیر نظر وزارت ورزش هستند و این موضوع خودش یک معضل بزرگ ایجاد کرده است. چون این دو تیم از وزارت تغذیه می شوند و همه تصمیمات آنجا گرفته می شود. ما در این چند ساله بارها دیده ایم که مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این دو تیم از سمت وزارت ورزش تغییر میکند و خیلی راحت تصمیم گیری های این چنینی می شود برای همین شاید اسم تیم خاص را می آورند ولی من می گویم باید اول از همه عملکرد فنی تیم مورد ارزیابی قرار بگیرد. ما باید به چهار قهرمانی کسب شده  توسط پرسپولیس احترام بگذاریم، درست مثل سه قهرمانی سپاهان. به هر حال این موضوع نمی تواند بی جهت  تداوم داشته باشد. آن سال ها سپاهان خیلی مقتدرانه عمل می کرد و علاوه بر اینکه قهرمانی پشت سر هم داشت در  لیگ قهرمانان آسیا هم خوب کار می کرد و الان دقیقا پرسپولیس همین گونه عمل می کند. این اتفاق برای استقلال هم می تواند بیفتد ولی حالا تیم های دیگر اگر اعتراض می کنند دلیلش را نمی دانم. قبول دارم یکسری جاها تصمیمات مغرضانه ای گرفته می شود مثل برنامه ریزی بازی ها، محرومیت هایی که پیش می آید و ... این مسائل است که برای مردم سوال ایجاد می کند ولی من همچنان معتقد هستم باید عملکرد فنی را در نظر گرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن