اکسید هد

پنجره داخلی پرسپولیس بعد از پنجره بین المللی باز می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 958 ] - چهارشنبه, 13 اسفند 1399

پنجره داخلی پرسپولیس بعد از پنجره بین المللی باز می شود

پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس با نامه تاییده وکیل بودیمیر به فیفا باز می شود. با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس تمام بدهی خود به ماریو بودیمیر را پرداخت ک... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پنجره داخلی پرسپولیس بعد از پنجره بین المللی باز می شود

پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس با نامه تاییده وکیل بودیمیر به فیفا باز می شود. با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس تمام بدهی خود به ماریو بودیمیر را پرداخت ک...

ارتش سرخ دات كام :

پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس با نامه تاییده وکیل بودیمیر به فیفا باز می شود.

با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس تمام بدهی خود به ماریو بودیمیر را پرداخت کرده، اما هنوز پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه از سوی فیفا بسته است. در همین خصوص وکیل بودیمیر باید نامه تایید دریافت مطالباتش به فیفا ارسال کند که هنوز این کار را نکرده است. البته به محض ارسال این نامه فیفا به فدارسیون ایران اعلام می کند و پنجره بین المللی پرسپولیس باز می شود.

پس از باز شدن پنجره بین المللی، باشگاه پرسپولیس بلافاصله برای دریافت آی تی سی مهدی ترابی اقدام می کند تا نهایتا تا دو روز بعد هم آی تی سی ترابی از سوی العربی قطر صادر خواهد شد. ضمنا پرسپولیسی ها می توانند پس از آن اقدام به ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود کنند.

در همین راستا از حدود دو هفته پیش تعدادی احکام انضباطی مالی علیه پرسپولیس توسط فدارسیون فوتبال صادر شد و گفته شد پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس به علت بدهی به شایان مصلح، سوشا مکانی، شاهین عباسیان و ابوالفضل درویشوند بسته شده است.

طبق پیگیری های انجام شده پرسپولیسی ها حدود 500 میلیون به مصلح، بیش از 800 میلیون به مکانی (که رای اولیه این پرونده فقط 140 میلیون بوده) و مبالغ خیلی کمتری به عباسیان و درویشوند بدهکار است و به خاطر همین پنجره پرسپولیس بسته است. با این وجود شنیده می شود که اگر پنجره بین المللی پرسپولیس باز شود مشکلی از بابت پنجره داخلی وجود ندارد و باشگاه پرسپولیس می تواند با طلبکارانش تفاهم کند و پنجره داخلی پرسپولیس هم باز شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الریان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن