اکسید هد

به بهانه یک گل 3 امتیازی دیگر از سیدجلال؛لطفاً خداحافظی نکن!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1170 ] - چهارشنبه, 13 اسفند 1399

به بهانه یک گل 3 امتیازی دیگر از سیدجلال؛لطفاً خداحافظی نکن!

با این عملکرد مطلوب کاپیتان پرسپولیس آن هم در 39 سالگی باید همه پرسپولیسی ها به ویژه کادر فنی این تیم و یحیی گل محمدی از سیدجلال حسینی بخواهند حالا حالاها به ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
به بهانه یک گل 3 امتیازی دیگر از سیدجلال؛لطفاً خداحافظی نکن!

با این عملکرد مطلوب کاپیتان پرسپولیس آن هم در 39 سالگی باید همه پرسپولیسی ها به ویژه کادر فنی این تیم و یحیی گل محمدی از سیدجلال حسینی بخواهند حالا حالاها به ...

ارتش سرخ دات كام :

با این عملکرد مطلوب کاپیتان پرسپولیس آن هم در 39 سالگی باید همه پرسپولیسی ها به ویژه کادر فنی این تیم و یحیی گل محمدی از سیدجلال حسینی بخواهند حالا حالاها به خداحافظی از فوتبال فکر نکند.

انگار نه انگار که سیدجلال حسینی پا به 39 سالگی گذاشته است. کاپیتان پرسپولیس در این سن و سال که همبازیانش اغلب بازنشسته یا مربی شده اند نه تنها مفید بازی می کند بلکه گل های سه امتیازی هم می زند.

اگر سه گل قبلی سیدجلال از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسید، این یکی روی یک شوت زیبا به ثمر رسید تا ثابت شود او یک بازیکن همه فن حریف است. بهترین گلزن این فصل پرسپولیس احمد نوراللهی با 6 گل است و حالا سیدجلال در رتبه دوم قرار می گیرد تا در غیاب مهاجمان گلزن، این دو بار اصلی گلزنی را بر دوش داشته باشند. هفته های گذشته کاپیتان قرمزها گل سه امتیازی زد و حالا هم در بازی با سایپا ترک عادت نکرد. پرسپولیس با 9 امتیاز حاصل از گلزنی حسینی حالا صدرنشین لیگ برتر و مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی لیگ بیستم است. از زمان حضور سیدجلال حسینی در خط دفاع تیم پرسپولیس، آنها عملکرد دفاعی بسیار خوبی داشته اند. پرسپولیسی ها چهار فصل متوالی بهترین خط دفاع لیگ شدند و در لیگ بیستم نیز تا به امروز 8 گل خورده اند. بدون شک تمام ارکان دفاعی در این موفقیت ها نقش دارند اما کمتر کسی است که سیدجلال 39 ساله را مهم ترین عنصر دفاعی پرسپولیس نداند. کاپیتان و مدافع تیم پرسپولیس تهران در آخرین ماه های 39 سالگی اش، از آمادگی بدنی بالایی برخوردار است. او که بدون شک یکی از بهترین مدافعان میانی نسل خود است. اغراق نیست اگر بگوییم در تاریخ فوتبال ایران کمتر مدافعی مثل او قدرت حضور رهبرمأبانه، توانایی خواندن بازی و کنترل نبض خط دفاعی تیمش را در دوران حضور در پرسپولیس داشته است. در چهار، پنج سال گذشته برای باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس نقش یک کاپیتان، یک صخره، یک گلزن، یک قهرمان و یک امید را داشته و رهبری تیمش را در چهار قهرمانی پی در پی لیگ برتر و دو فینال لیگ قهرمانان آسیا عهده دار بوده است.

با این عملکرد مطلوب آن هم در 39 سالگی باید همه پرسپولیسی ها به ویژه کادر فنی این تیم و یحیی گل محمدی از سیدجلال حسینی بخواهند حالا حالاها به خداحافظی از فوتبال فکر نکند. این مدافع با تجربه با همین آمادگی می تواند حداقل دو سال دیگر هم در پرسپولیس و لیگ برتر با قدرت بازی کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نساجی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن