اکسید هد

این پرسپولیس تیم من است / امضاء: یحیی گل محمدی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2090 ] - پنجشنبه, 14 اسفند 1399

این پرسپولیس تیم من است / امضاء: یحیی گل محمدی

 پیش از گل محمدی هر موفقیتی که در پرسپولیس به دست می آمد به برانکو و تیمی که او ساخته بود ربط داده می شود اما امروز ربط دادن هر موفقیتی به دوران گذشته پر... 5 out of 5 based on 6 ratings.
این پرسپولیس تیم من است / امضاء: یحیی گل محمدی

 پیش از گل محمدی هر موفقیتی که در پرسپولیس به دست می آمد به برانکو و تیمی که او ساخته بود ربط داده می شود اما امروز ربط دادن هر موفقیتی به دوران گذشته پر...

ارتش سرخ دات كام :

 پیش از گل محمدی هر موفقیتی که در پرسپولیس به دست می آمد به برانکو و تیمی که او ساخته بود ربط داده می شود اما امروز ربط دادن هر موفقیتی به دوران گذشته پرسپولیس بسیار بی ربط است.

یحیی گل محمدی در این فصل شاید خودش هم توقع نداشت پرسپولیس با تمام مشکلات و تغییراتی که در این فصل تجربه کرد با گام های آهسته و پیوسته این نتایج را بگیرد و صدرنشین لیگ شود.
شاید پیش از گل محمدی هر موفقیتی که در پرسپولیس به دست می آمد به برانکو و تیمی که او ساخته بود ربط داده می شود اما امروز ربط دادن هر موفقیتی به دوران گذشته پرسپولیس بسیار بی ربط است!
این پرسپولیس، تیم خود یحیی گل محمدی است؛ تیمی که در هر بازی جشنواره گل راه نمی اندازد اما به خوبی نتیجه می گیرد و موقعیتش را محکم تر می کند. صدرنشینی پرسپولیس نشانه دیگری بر حفظ تداوم قهرمانی پرسپولیس در این 4 سال گذشته است.

 حالا تیم او در قیاس با ابتدای فصل تیم تر شده و همه بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شده اند در خاطر کسی نیست؛ مهم همین تیم است که به نظر می رسد اسب خود را برای تکرار قهرمانی در لیگ برتر زین کرده و از شانس خوبش، رقیبی به نام استقلال هم حال و روز عجیبی دارد.

در روزهایی که استقلال با محمود فکری قطع همکاری و تا ظهر دیروز با دو سرمربی (فرهاد مجیدی و ساکت الهامی) نشست های جداگانه ای را برگزار کرد و در حالت بلاتکلیفی به سر برد، این پرسپولیس بود که با آرامش تمرین و برای بازی روز شنبه مقابل نفت آبادان برنامه ریزی کرد. موقعیتی قابل توجه برای تیم گل محمدی فراهم شده تا از این فرصت برای تحکیم جایگاهش درصدر جدول استفاده کند و با یک نتیجه خوب از خوزستان برگردد.

فراموش نکنیم پرسپولیس این روزها نه تنها منتظر یک خبر خوش از فیفا برای کسب مجوز بازی مهدی ترابی است که می کوشد وضعیت شهریار مغانلو را هر چه زودتر مشخص کند؛ به این ترتیب یک هافبک سرعتی و یک مهاجم باقدرت بدنی بالا و همچنین متخصص در زدن پنالتی به پرسپولیس اضافه می شود و این نکته می تواند کیفیت فنی این تیم را ارتقا بدهد.

هنر پرسپولیس در حفظ موقعیت فعلی و ادامه روند موفقیت آمیز در امتیازگیری است؛ اتفاقی که اگر تدوام داشته باشد، دیگر نه موفقیت های پیاپی برانکو و نه نتایج کالدرون، نمی توانند عملکرد یحیی گل محمدی و کادر فنی پرسپولیس را تحت شعاع قرار بدهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن