اکسید هد

فنونی زاده: پرسپولیس شایسته این جایگاه است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 204 ] - شنبه, 16 اسفند 1399

فنونی زاده: پرسپولیس شایسته این جایگاه است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حتمازمانی که چند سال پیش آن اتفاق برای هادی عزیز افتاد پرسپولیس دوازدهم بود بچه ها هم قسم شدند و قهرمانی را رقم زدند. مرتضی ف... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فنونی زاده: پرسپولیس شایسته این جایگاه است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حتمازمانی که چند سال پیش آن اتفاق برای هادی عزیز افتاد پرسپولیس دوازدهم بود بچه ها هم قسم شدند و قهرمانی را رقم زدند. مرتضی ف...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حتمازمانی که چند سال پیش آن اتفاق برای هادی عزیز افتاد پرسپولیس دوازدهم بود بچه ها هم قسم شدند و قهرمانی را رقم زدند.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی، در خصوص برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: پرسپولیس یک بازی روان انجام داد و بازیکنان حقانیت خودشان را ثابت کردند. به غیر از سپاهان سایر تیم ها برای پرسپولیس بازی کردند. ما باید اختلاف امتیازمان با تیم دوم را بالاتر ببریم تا با آرامش خاطر لیگ را ادامه دهیم. دوست دارم پرسپولیسی ها هجومی تر بازی کنند و گل های بیشتری به ثمر برسانند. یک گل حاشیه امنی برای این تیم نیست.

وی افزود: همه بازیکنان زحمت زیادی کشیده اند، اما سید جلال به تنهایی نزدیک به 11 امتیاز برای پرسپولیس کسب کرده است. پرسپولیس خط حمله قوی ندارد و به این بردها، برد های اقتصادی می گویند. شاید چون خط دفاع و هافبک خوبی داریم گل محمدی با خودش می گوید دقایق اولیه بازی یک گل می زنیم و 90 دقیقه آن را حفظ می کنیم! این در فوتبال حرفه ای جواب نمی دهد.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: صادقی را تحسین می کنم که با 11 بازیکن جوان مقابل پرسپولیس قرار گرفت و بازی بدی هم انجام نداند. بازی دادن به جوانان هزینه دارد که صادقی آن را پرداخت می کند. پرسپولیسی ها هم خوب عمل کردند، ولی مشکل عمده آنها در حال حاضر این است که کم گل می زنند.

فنونی زاده در رابطه با دلایل تداوم موفقیت های پرسپولیس در چند سال اخیر عنوان کرد: جایگاه فعلی پرسپولیس و 4 قهرمانی پیاپی نتیجه تلاش بازیکنان بوده و آنها شایسته این جایگاه هستند. بازیکنان ما تا قبل از فوت این دو عزیز عملکرد خوبی نداشتند و بازی ها را بی تفاوت انجام می دادند. فوتبال ساده ای را به نمایش می گذاشتند، تساوی های پی در پی و.. حتما باید یک پیشکسوت فوت کند تا بازیکنان به خودشان بیایند؟ زمانی که چند سال پیش آن اتفاق برای هادی عزیز افتاد پرسپولیس دوازدهم بود بچه ها هم قسم شدند و قهرمانی را رقم زدند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الریان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن