اکسید هد

پیروانی: فقط زورشان به پرسپولیس می رسد

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1342 ] - شنبه, 16 اسفند 1399

پیروانی: فقط زورشان به پرسپولیس می رسد

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بعد از توقف این تیم در آبادان به انتقادات از تصمیمات اخیر فدراسیون فوتبال و عدم صدور کارت بازی مهدی ترابی پرداخت. افشین پیروانی پس از... 5 out of 5 based on 13 ratings.
پیروانی: فقط زورشان به پرسپولیس می رسد

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بعد از توقف این تیم در آبادان به انتقادات از تصمیمات اخیر فدراسیون فوتبال و عدم صدور کارت بازی مهدی ترابی پرداخت. افشین پیروانی پس از...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بعد از توقف این تیم در آبادان به انتقادات از تصمیمات اخیر فدراسیون فوتبال و عدم صدور کارت بازی مهدی ترابی پرداخت.

افشین پیروانی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: کادر فنی در مورد بحث فنی توضیح می دهد، فقط گله ای که من دارم از فدراسیون فوتبال است. ما فکر کردیم با آمدن رئیس جدید فدراسیون فوتبال، اشتباهات گذشته تکرار نمی شود، ولی الان در حق تیم بزرگ پرسپولیس کم لطفی شده است.

وی افزود: من دوست دارم به کمیته وضعیت یادآوری کنم، اگر قرار است که به ایرادات رسیدگی کنند، در مورد اینکه چرا پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته شده است، من فکر می کنم پنج هزار بازیکن، مربی، سرپرست و ... همه از تیم های قبلی خود شکایت دارند، ولی چه می شود که آقایان به یکباره قانون را فقط در مورد پرسپولیس اجرا می کنند؟ الان اکثر بازیکنان و کادر فنی ما از باشگاه قبلی خود طلب دارند، چرا به این پرونده ها رسیدگی نمی کنند؟ فقط زورشان به پرسپولیس رسیده است؟ من نمی دانم به کی بگوییم. ما توانستیم پنجره بین المللی را باز کنیم، ولی چرا اینجا زورمان نمی رسد؟!

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: این مورد نسبت به باشگاه های دیگر هم بوده است. چرا قانون را برای بقیه تیم ها اجرا نمی کنند؟ کادر فنی ما از پنج جای دیگر طلب دارد، اگر زورشان می رسد اینها را بگیرند. تمام قانون اجرا می شود؟ در مورد پروتکل ها سازمان لیگ می گوید پروازها چارتر باشد. کدام تیم لیگ به جز دو سه باشگاه با پرواز چارتر سفر می کنند؟ کدام تیم هر 10 روز تست کرونا می دهد؟ فقط نشستن از راه دور کنترل می کنند. اینکه نشد! با اعصاب و روان ما بازی می کنند.

پیروانی در مورد اینکه ترابی همراه تیم به آبادان سفر کرد، اما نتوانست برای پرسپولیس بازی کند، گفت: ترابی تا پنج دقیقه قبل از بازی نمی دانست بازی می کند یا نه. من می گویم اگر قانون را می خواهند اجرا کنند ما حرفی نداریم، ولی آیا برای همه تیم ها اجرا می کنند؟ تیم لیگ یکی بدون اینکه یک ریال به بازیکنانش بدهد، امتیاز باشگاه را فروخته است، آیا زورتان به آنها رسید؟ فقط می خواهید بگویید مقابل پرسپولیس ایستادید؟ من می دانم دست به دست هم دادید تا پرسپولیس نتیجه نگیرد، ولی ما پرسپولیس هستیم. سالیان سال است حرف و حدیث پشت سر ماست، ولی بدانید با قدرت می آییم و قهرمانی دیگر را هم می آوریم، اما شما که دنبال قانون هستید، همه را به یک چشم نگاه کنید. آقای کمیته وضعیت! این نیست که فقط در مورد پرسپولیس قانون را اجرا کنید. باز هم تأکید می کنم، اکثر بازیکنان، مربیان و مدیران از باشگاه های قبلی طلب دارند. آقای فدراسیون و رئیس فدراسیون! ما فکر می کردیم با آمدن شما اتفاق جدید و خوبی می افتد، ولی دیدیم تیم همان تیم قبل است و همان قوانینی که نقص داشته، در حال اجرا شدن است. فکر می کنم باید امروز بگوییم برنده بازی آقایان فدراسیون و کمیته وضعیت بودند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  کمک داور بازی پرسپولیس و نفت رو بگو هرچی آفساید گرفت اشتباه بود.خیلی جالب بود.
 • علی پیروندی
  علی پیروندی :
  تیم گلزن زهردار و تمام عیار مبخواد با این لکولک در ادامه به مشکل بر میخوریم این همه توپ از چپ و راست روی دروازه فرستاده میشه همه هدر میره وجود یک مهاجم گلزن از نان شب برای پرسپولیس واجب تر است درسته فدراسیون با پرسپولیس دشمن است ولی بداند با این رویه دارد به جنگ با هوادارن میرود وای بحالتون اگر بار دیگه در حق پرسپولیس جفا کنید با خشم هوادارن مواجه خوهید شد
 • عباسي بنارويه
  عباسي بنارويه :
  تعصب یعنی افشین
  دمت گرم حرف دل مارازدی

  وای به روزی که هواداربیاد ورزشگاه
  آنچنان آبرویی از فدراسیون و عُمال نابکارشون وکمیته ناداوری را ببریم
  که آن سرش ناپیدا
  مافقط خدا را داریم
  خداهم نمیزاره حقمون پایمال بشه

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن