اکسید هد

محمودزاده: باشگاه پرسپولیس پیگیر باز شدن پنجره اش است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 628 ] - یکشنبه, 17 اسفند 1399

محمودزاده: باشگاه پرسپولیس پیگیر باز شدن پنجره اش است

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت: باشگاه پرسپولیس پیگیر باز شدن پنجره است و احتمال دارد در این هفته چنین اتفاقی بیفتد. فریبرز محمودزاده درباره ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
محمودزاده: باشگاه پرسپولیس پیگیر باز شدن پنجره اش است

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت: باشگاه پرسپولیس پیگیر باز شدن پنجره است و احتمال دارد در این هفته چنین اتفاقی بیفتد. فریبرز محمودزاده درباره ...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت: باشگاه پرسپولیس پیگیر باز شدن پنجره است و احتمال دارد در این هفته چنین اتفاقی بیفتد.

فریبرز محمودزاده درباره زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به بازه زمانی نیم فصل زمستانی چهار هفته نقل و انتقالات داریم که این تاریخ از 2 اسفند شروع و تا 28 اسفند ادامه دارد. در این زمان باشگاه ها می توانند نسبت به جذب بازیکن تا سقف شش نفر اقدام کنند. 

وی افزود: البته برای جذب این نفرات باید سایر موارد نقل و انتقالاتی مانند داشتن جای خالی و ممنوعیت قرارداد بستن یک بازیکن با سه باشگاه و بازی برای دو تیم در طول یک فصل رعایت شده باشد. با لحاظ این موارد آئین نامه ای هر باشگاه می تواند شش بازیکن جدید را به لیست خود اضافه کند. 

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ادامه داد: سهمیه لیگ برتری فقط در بازه نقل و انتقالات تابستانی معنی دارد و این سهمیه در نیم فصل مدنظر نیست. به همین دلیل باشگاههایی که با فسخ دو طرفه و اقاله بازیکن را از باشگاه مبدا دریافت کرده و به لیست خود اضافه می کنند.

محمودزاده افزود: به همین دلیل اگر باشگاه ها در هفته های جاری نسبت به عملکرد بازیکن مشکل داشته و بازیکن هم با آنها برای جدایی توافق کرده می توانند با فسخ دو طرفه این بازیکن را از لیست خود حذف کرده و بازیکن جدیدی را جذب کنند و آن هم یک شرط دارد و آن بالاتر نرفتن از سقف جذب 6 بازیکن است.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام باید در بازه زمانی 2 تا 28 اسفند اتفاق بیفتد. یعنی تا قبل از 28 اسفند که زمان پایان نقل و انتقالات است، باشگاه ها می توانند با فسخ دوطرفه، بازیکن تحت قرارداد خود را از فهرست شان حذف کرده و بازیکن جدیدی جذب کنند. 

محمودزاده درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس و آیا اینکه فدراسیون فوتبال نسبت به تمام باشگاه های بدهکار این سخت گیری را انجام می دهد، توضیح داد: این مبحث حقوقی است و با توجه به آرای صادر شده از سوی کمیته انضباطی و وضعیت برخی باشگاه ها سالهاست بدهی های باقی مانده داخلی و خارجی دارند. در این میان باشگاه تراکتور تبریز با وجود بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی اش با ارائه تضمین های لازم به کمیته وضعیت این پنجره را باز کرد. 

وی در ادامه گفت و گو با برنامه تهران ورزشی افزود: کمیته وضعیت و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ یک موضوعی را همیشه رعایت می کنند. در کنار باشگاه هستیم و با آنها تعامل داریم، اما فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم مشکلاتی دارند و آن هم پرونده های متعدد مالی است. پرونده هایی که مطالبه اشخاص حقیقی و حقوقی است.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس با پیگیری های انجام شده پنجره نقل و انتقالاتی و پرداخت بدهی خود به طلبکار خارجی پنجره نقل و انقالات بین المللی اش را باز کرد و ATC مهدی ترابی هم صادر شد اما این باشگاه در بخش داخلی هم مشکلاتی دارد که در جریان هستم با پیگیری های انجام گرفته احتمال دارد در هفته جاری مشکل خود را حل کند. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن