اکسید هد

کریم با افتخاراتش دستیار دوم است/ تفاوت باقری با بعضی ها!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 927 ] - یکشنبه, 17 اسفند 1399

کریم با افتخاراتش دستیار دوم است/ تفاوت باقری با بعضی ها!

کریم باقری در طول دوران حرفه ای مربیگری خود فقط دستیار دوم بوده و پشت سر آندره پانادیچ، سرتن چوک، زلاتکو کرانچار، خوآکین، مجتبی حسینی و حمید مطهری ماند و شاهد... 3 out of 5 based on 2 ratings.
کریم با افتخاراتش دستیار دوم است/ تفاوت باقری با بعضی ها!

کریم باقری در طول دوران حرفه ای مربیگری خود فقط دستیار دوم بوده و پشت سر آندره پانادیچ، سرتن چوک، زلاتکو کرانچار، خوآکین، مجتبی حسینی و حمید مطهری ماند و شاهد...

ارتش سرخ دات كام :

کریم باقری در طول دوران حرفه ای مربیگری خود فقط دستیار دوم بوده و پشت سر آندره پانادیچ، سرتن چوک، زلاتکو کرانچار، خوآکین، مجتبی حسینی و حمید مطهری ماند و شاهد اعتراض او نبودیم.

پرسپولیس هر سال که قهرمان می شود استقلالی ها دنبال نقاط ضعف خود می گردند که چرا پرسپولیس قهرمان می شود ولی آنها هر سال ناکام می مانند و در روزهای حساس رقابت را به رقیب دیرینه خود می بازند. یکی از نقاط قوت پرسپولیس که به آرزوی استقلالی ها تبدیل شدن داشتن یک نفر در حد و اندازه کریم باقری است که تیم را جمع و جور کند و اجازه ورود حاشیه را به تیم ندهد. در لیگ بیستم حنیف عمران زاده آمد تا با الگوبرداری از کریم باقری در استقلال تأثیرگذار باشد اما هر روز خبر می رسید یک بازیکن استقلال قهر کرده و نیامده یا وسط تمرین بازیکنان قهر می کردند و می رفتند. با این حال دوران حنیف هم تمام شد و استقلال در حسرت یکی مثل کریم باقری مانده است. 

فرهاد مجیدی در بدو حضورش اسم پیروز قربانی را به عنوان مربی اعلام کرد تا در کادر فنی این تیم قرار گیرد. باشگاه استقلال به تکاپو افتاد تا رضایتنامه قربانی را از سایپا بگیرد و موفق شدند مدیران و کادر فنی سایپا را راضی کنند اما در دقیقه آخر پیروز قربانی اعلام کرد جایش در سایپا خوب است و نمی خواهد این تیم را به مقصد استقلال ترک کند. قربانی در یک مصاحبه گفته که حاضر نیست دستیار دوم باشد و شأن او نیست که در این پست برای باشگاه استقلال کار کند و فقط به عنوان دستیار اول حاضر است در خدمت استقلال باشد. 

کریم باقری با 87 بازی ملی و 50 گل ملی کارش را در پرسپولیس به عنوان دستیار دوم یحیی گل محمدی در پرسپولیس شروع کرد. آقاکریم که سابقه بازی در تیم های چارلتون، آرمینیا بیلفلد و السد قطر را دارد بعد از رفتن گل محمدی در مقطع اول مربیگری خود در پرسپولیس خانه نشین شد و با برانکو برگشت. باقری در طول دوران حرفه ای مربیگری خود فقط دستیار دوم بوده و پشت سر آندره پانادیچ، سرتن چوک، زلاتکو کرانچار، خوآکین، مجتبی حسینی و حمید مطهری ماند و شاهد اعتراض او نبودیم. باقری که حتی پیشنهاد سرمربیگری پرسپولیس را هم داشته پا را فراتر از توانش نمی گذارد و برای خدمت به پرسپولیس در کارش غرور ندارد اما در استقلال چطور؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن