اکسید هد

نورمحمدی: درخواستی برای بسته شدن پنجره پرسپولیس نداشتم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 387 ] - دوشنبه, 18 اسفند 1399
نورمحمدی: درخواستی برای بسته شدن پنجره پرسپولیس نداشتم

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: تا خودشان در صدر هستند و نتیجه می گیرند همه چیز خوب است ولی تا نمی توانند بازی هایشان را ببرند و پرسپولیس نتیجه می گیرد می گویند وز...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: تا خودشان در صدر هستند و نتیجه می گیرند همه چیز خوب است ولی تا نمی توانند بازی هایشان را ببرند و پرسپولیس نتیجه می گیرد می گویند وزیر پرسپولیسی است.

بعد از پرداخت بدهی به بودیمیر پرسپولیسی ها خیلی امیدوار بودند بتوانند در بازی مقابل صنعت نفت از مهدی ترابی خرید جدیدشان رونمایی کنند ولی به دلیل بدهی به نفراتی مثل سوشا مکانی، شایان مصلح و افراد دیگر این اجازه به پرسپولیسی ها داده نشد. یکی از این طلبکاران رضا نورمحمدی کاپیتان سابق پرسپولیس است که از چند سال قبل از این باشگاه طلب دارد ولی خودش می گوید حاضر است با مدیران پرسپولیس توافق کند چراکه نمی خواهد خللی در روند تیم محبوبش ایجاد شود. با نورمحمدی در خصوص این موضوع و البته شرایط این روزهای پرسپولیس گفت وگویی انجام دادیم. 

*آن طور که اعلام شد به خاطر شکایت شما و چند نفر دیگر پرسپولیس نمی تواند از خریدهای جدیدش استفاده کند. طلب شما چقدر و برای چه زمانی است؟ 
فکر می کنم حدود ٣٠٠ میلیون از پرسپولیس طلب دارم. طلب من برای 4 سال پیش است که از پرسپولیس جدا شدم اما با توجه به مذاکراتی که با ابراهیم شکوری پیش از این داشته ام مشکلی با این موضوع ندارم و اطمینان دارم که باشگاه این مبلغ را پرداخت خواهد کرد. به عنوان بازیکن سابق پرسپولیس این انتظار هست که شرایط باشگاه را در این وضعیت درک کنیم و اجازه ندهیم خللی به روند موفقیت پرسپولیس در ادامه وارد شود، بنده از طریق خبرورزشی اعلام می کنم هیچ ادعایی و درخواستی از فدراسیون برای بسته شدن پنجره پرسپولیس و یا ممانعت از ثبت قرارداد بازیکنان جدید این تیم نداشته و ندارم. من همان موقع برای گرفتن طلبم به باشگاه مراجعه کردم تا مشکلم را حل کنم ولی مدیرعامل وقت به من گفت برو شکایت کن. او می گفت ما پولی نباید به تو بدهیم و هر کاری که دلت می خواهد بکن من هم مجبور به شکایت شدم. الان هم هر وقت بخواهند به باشگاه می روم و توافق می کنیم. من ٧ سال در این تیم بازی کردم و کاپیتان پرسپولیس بودم. به هر حال تعصب خاصی نسبت به پرسپولیس دارم و نمی خواهم تیم محبوبم آسیب ببیند. 

*پرسپولیس دو امتیاز حساس را در آبادان از دست داد. نظرت چیست؟ 
صنعت نفت تیم گردن کلفتی است و در آبادان سخت امتیاز از دست می دهد و امسال هم آقای پورموسوی تیم بسیار خوبی آماده کرده است اما پرسپولیس به نظر من باز هم در نبود مهاجم تخصصی و کمبودهایی که داشت خیلی خوب توانست بازی را اداره کند. پرسپولیس چند موقعیت داشت که اگر می توانستند استفاده کنند قطعاً با 3 امتیاز از زمین خارج می شد اما با اضافه شدن ترابی، مغانلو و در ادامه عیسی آل کثیر قطعاً روند بهتری پیدا خواهد کرد و می تواند نتایج را به نفع خود تغییر دهد. مخصوصاً اینکه آنها فقط در یک خط مشکل دارند و آن هم خط حمله است. 

*شما ارتباط بسیار خوبی با سیدجلال داری. به نظرت دلیل آمادگی او در این سن و سال چیست؟ 
سیدجلال حسینی نشان داد امسال بهترین سال فوتبالی خود را پشت سر می گذارد و مانند یک رهبر به خوبی خط دفاعی پرسپولیس را مدیریت و هدایت می کند که نتیجه آن آمار خوب این تیم در خط دفاع و دروازه است، البته از گل های 3 امتیازی سیدجلال هم نباید غافل شد که نقش تأثیرگذاری در حضور این تیم در صدر جدول داشت. من رابطه خوبی با سید دارم و می دانم چقدر به فکر سلامتی اش است و زندگی سالمی دارد. خیلی ها می گفتند سیدجلال باید خداحافظی کند یا اینکه با رفتن شجاع او به تنهایی از پس کار برنمی آید ولی دیدیم که خلاف این موضوع ثابت شد و سید همه معادلات را برهم زد. من فکر می کنم اینکه می گفتند او باید خداحافظی کند انگیزه اش را بیشتر کرد و نشان داد حالاحالاها می تواند بازی کند. 

*به نظر شما این پرسپولیس توانایی قهرمان شدن را دارد؟ 
به طور حتم پرسپولیس مدعی اول قهرمانی به حساب می آید و من فکر می کنم خوشگل تر از سال های قبل قهرمان خواهند شد. پرسپولیس تفکر قهرمانی دارد و بچه ها با وجود همه مشکلات مطمئنم تا هفته آخر برای قهرمانی می جنگند. 

*بعد از قهرمانی نیم فصل دوباره شائبه حمایت وزیر و مهندسی لیگ به نفع پرسپولیس از طرف استقلالی ها مطرح شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ 
این دوستان تا خودشان در صدر هستند و نتیجه می گیرند همه چیز خوب است ولی تا نمی توانند بازی هایشان را ببرند و پرسپولیس نتیجه می گیرد می گویند وزیر پرسپولیسی است. دیگر دوران این حرف های مسخره تمام شده و ما پرسپولیسی ها فقط به این شعار وزیر پرسپولیسی می خندیم. در زمین حریف ما نمی شوند چون قدرتش را ندارند، در واقع من فکر می کنم تمام توانایی این دوستان در زبانشان خلاصه می شود چون به جای رقابت در زمین فقط غر می زنند و بهانه می گیرند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن