اکسید هد

سلیمانی: طلب بیرانوند از پرسپولیس حدود 5 میلیارد است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 922 ] - شنبه, 23 اسفند 1399
سلیمانی: طلب بیرانوند از پرسپولیس حدود 5 میلیارد است

وکیل علیرضا بیرانوند گفت طبق اسنادی که در اختیار دارد باشگاه پرسپولیس باید حدود 5 میلیارد تومان به این دروازه بان پرداخت کند. مصطفی سلیمانی وکیل بیرانوند در خ...

ارتش سرخ دات كام :

وکیل علیرضا بیرانوند گفت طبق اسنادی که در اختیار دارد باشگاه پرسپولیس باید حدود 5 میلیارد تومان به این دروازه بان پرداخت کند.

مصطفی سلیمانی وکیل بیرانوند در خصوص جلسه شکایت بیرانوند از باشگاه پرسپولیس در فدراسیون فوتبال گفت: امروز جلسه بود و وکیل باشگاه پرسپولیس هم حضور داشت. طبق دادخواستی که داده بودیم، باشگاه پرسپولیس جواب داده بود و یک سری ادعا مطرح شده بود. کمیته وضعیت هم مهلتی به باشگاه پرسپولیس برای ارائه مدارک داده و سال آینده رأی صادر خواهد شد.

وی در مورد اینکه بحث مالی شکایت بیرانوند از پرسپولیس چقدر است؟ گفت: حدود 5 میلیارد تومان می شود.

وکیل بیرانوند درباره بحث متمم قرارداد بیرانوند که در زمان انصاری فرد امضا شده بود و هیئت مدیره آن را قبول نداشت، عنوان کرد: آن متمم در باشگاه پرسپولیس به ثبت رسیده و مشکلی وجود ندارد. رویه باشگاه پرسپولیس همین است و حتی قرارداد اصلی بازیکن را هم مدیرعامل امضا کرده و مُهر باشگاه پای آن است. متمم هم امضای مدیرعامل و مُهر باشگاه را دارد و در باشگاه هم به ثبت رسیده و شماره ثبت دارد.

سلیمانی ادامه داد: تمام مطالبات باید پرداخت می شد که متأسفانه این اتفاق نیفتاده است. بیرانوند از سال اول نیز طلبکار است که متأسفانه پرداخت نشده است.

«باشگاه پرسپولیس چه میزان از مطالبات بیرانوند را قبول دارد؟» وی در واکنش به طرح این سوال گفت: چون مدیریت باشگاه پرسپولیس عوض شده، یکسری مطالب را باشگاه قبول ندارد. چیز خاصی اعلام نکردند اما اینطور که باشگاه می گوید بیرانوند باید پولی هم بدهد!

وکیل بیرانوند در مورد شرایط موکلش در لیگ بلژیک گفت: خدا را شکر وضعیتش خوب است و فکر می کنم این هفته آماده خواهد شد و از هفته بعد هم برای بازی های ملی باید به ایران بیاید. شرایط بیرانوند خوب است و ان شاءالله در بازی های آینده بتواند خودش را نشان دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن