اکسید هد

شکوری: 4 سال قهرمان لیگ شدیم بدون یک ریال درآمد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 616 ] - یکشنبه, 24 اسفند 1399
شکوری: 4 سال قهرمان لیگ شدیم بدون یک ریال درآمد!

شکوری می گوید که پروسه دریافت میزبانی لیگ قهرمانان فراتر از باشگاه پرسپولیس بود و باید کارگروهی درباره آن درست شود. ابراهیم شکوری درباره ناکامی تیم های ایرانی...

ارتش سرخ دات كام :

شکوری می گوید که پروسه دریافت میزبانی لیگ قهرمانان فراتر از باشگاه پرسپولیس بود و باید کارگروهی درباره آن درست شود.

ابراهیم شکوری درباره ناکامی تیم های ایرانی در گرفتن میزبانی لیگ قهرمانان گفت: من سعی می کنم باتوجه به جایگاهم درباره پرسپولیس صحبت کنم. صحبت ها و نامه نگاری هایی که با ای اف سی داشتیم باتوجه به تجربه میزبانی از فینال آسیا و سابقه کاری من به عنوان دبیرکل، ما شرایط میزبانی را داشتیم اما این که میزبانی را به ما ندادند، فراتر از باشگاه است و مدیران بالاتر از ما باید ورود کنند. بحث حق پخش تلویزیونی و دیگر بحث هاست و این به خاطر زیرساخت ها و نیروی انسانی ما نیست. ما شرایط را داشتیم اما دیگر مسائل باعث شدند میزبانی را نگیریم. فدراسیون، وزارت و نهادهای ذی ربط باید کارگروه در این باره تشکیل بدهند.

معاون اجرایی و سخنگوی پرسپولیس با اشاره به حق پخش توضیح داد: برگزاری بازی ها یک سری الزامات بین المللی دارد که باید به آن ورود کنیم. پرسپولیس به عنوان قهرمان چهار سال، با دو فینال، به عنوان پرطرفدارترین تیم هیچ درآمدی از حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی ندارد. مشخص است که ای اف سی به دنبال درآمدزایی است و می خواهد با اسپانسرها درآمدزایی کند. متاسفانه نه باشگاه پرسپولیس بلکه دیگر تیم ها هم هیچ درآمدی از این بخش ها ندارند. طبیعی است ای اف سی به این خاطر میزبانی را به ما ندهد. ما باید به سمت درآمدزایی برویم و این که به خاطر 10 تا پرونده که فدراسیون از ما طلب می کند پول بازیکن را بدهیم اما خب از کجا بدهیم؟ وقتی حق پخش و تبلیغات و... حتی یک ریال هم درآمد ندارد!

وی با اشاره به ادعای سازمان لیگ درباره بدهکاری پرسپولیس گفت: برای ما جای سوال است. ما نامه به سازمان لیگ زدیم و گفتیم درآمد و هزینه های ما طی چهار پنج سال گذشته را به ریز برایمان ارسال کنند. باشگاهی مثل پرسپولیس که چهار سال قهرمان شده، هیچ درآمدی ندارد تیم ته جدولی چه درآمدی می تواند داشته باشد؟ فدراسیون باید سازوکار درآمدزایی را ایجاد کند وگرنه شرایط سخت تر می شود.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص جدایی آرمان رمضانی عنوان کرد: آقای رمضانی یک نیم فصل در خدمت باشگاه پرسپولیس بود و توپ برایش نچرخید و از جمع ما به صورت قطعی جدا شد و کمتر از مبلغ نیم فصل را دریافت کرد و این بازهم بر اساس اعلام کادرفنی و صرفه و صلاح باشگاه بود و امیدواریم بازیکنانی که به تیم ما می آیند موفق شوند.

شکوری در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس از آرمان رمضانی درآمدزایی نکرد، اظهار داشت: من فکر می کنم بر اساس صحبت هایی که کادرفنی ما انجام داده بود، با بعضی بازیکنان خداحافظی می کنیم و این به نفع باشگاه پرسپولیس و شاید خود بازیکن باشد. ما از اول سیاستمان این بوده که درباره دیگر بازیکنان صحبتی انجام ندهیم. اگر به اول فصل برگردیم و هجمه ای که بین نقل و انتقالات دو باشگاه بود، ما موضعمان را گفتیم که اگر از هر تیمی بازیکنی نیاز داشته باشیم، مذاکره می کنیم به شرطی که به کار تیم ما بیاید.

او با اشاره به وضعیت تیم پرسپولیس در این خصوص گفت: نباید فراموش کنیم پرسپولیس چهار سال قهرمان شده و صدرنشین بوده و دو دوره در فینال آسیا بوده و ما بازیکنانی را می خریم که در پرسپولیس کار کنند و بازیکنانی را می خریم که هم برای ارتقای خودشان هم ارتقای جایگاه پرسپولیس.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن