اکسید هد

باشگا منتظر پاسخ سازمان لیگ درباره فرجی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1377 ] - یکشنبه, 24 اسفند 1399

باشگا منتظر پاسخ سازمان لیگ درباره فرجی

 پرسپولیس برای جذب فرشاد فرجی منتظر پاسخ استعلام خود از سازمان لیگ است. باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط دفاعی خود در ادامه رقابت های این فصل در آستانه تواف... 5 out of 5 based on 2 ratings.
باشگا منتظر پاسخ سازمان لیگ درباره فرجی

 پرسپولیس برای جذب فرشاد فرجی منتظر پاسخ استعلام خود از سازمان لیگ است. باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط دفاعی خود در ادامه رقابت های این فصل در آستانه تواف...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیس برای جذب فرشاد فرجی منتظر پاسخ استعلام خود از سازمان لیگ است.

باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط دفاعی خود در ادامه رقابت های این فصل در آستانه توافق با فرشاد فرجی است.

مدافع تیم پدیده برای حضور در پرسپولیس حاضر شد مبلغ رضایت نامه اش را خودش پرداخت کند و به همین دلیل تاکنون مقداری از این پول را به حساب باشگاه مشهدی واریز کرده است.

البته با توجه به تغییر مالکیت باشگاه پدیده، مدیران پرسپولیس برای اینکه در آینده بابت عقد قرارداد با فرجی دچار مشکل نشوند، با ارسال نامه ای به سازمان لیگ خواستار مشخص شدن وضعیت مالکیت باشگاه مشهدی هستند.

ظاهرا با توجه به اینکه پاسخ استعلام پرسپولیس تا عصر امروز اعلام نشده است، عقد قرارداد فرجی با سرخ پوشان امروز هم انجام نخواهد شد و در نهایت باید دید تکلیف حضور وی در جمع شاگردان یحیی گل محمدی به کجا خواهد رسید.

فرجی شخصاً دو میلیارد تومان پول مورد نظر باشگاه شهر خودرو سابق را تامین کرده و با پرداخت آن به پرسپولیس می پیوندد. در همین گیر و دار مشکلات مدیریتی در باشگاه شهر خودرو باعث شد تا این باشگاه از حالت خصوصی به حالت دولتی در بیاید و نام این باشگاه هم به پدیده تغییر پیدا کند.

پس از این تغییرات، در بدنه مدیران باشگاه پدیده هم تغییراتی به وجود آمد تا برای فرشاد فرجی و پیوستنش به پرسپولیس مشکلات به وجود بیاید. الان شرایط طوری است که باشگاه پدیده عملاً 3 مدیرعامل دارد و معلوم نیست که چه کسی تصمیم گیرنده است. مثلا الان فرجی از یکی از این مدیران نامه ای دارد که به واسطه آن رضایت نامه خود را از باشگاه گرفته است، اما دو مدیر دیگر معتقدند آن ها باید این مسئله را امضا و تایید می کردند.

در حالی که فرشاد فرجی برای پیوستن به پرسپولیس 2 میلیارد تومان نقد آماده کرده، اما به خاطر مشکل رضایتنامه فعلاً حضورش در پرسپولیس قطعی نشده است. البته هم مدیران باشگاه پرسپولیس و هم خود فرشاد فرجی در تلاش هستند تا این مشکل را حل کند تا این بازیکن ظرف یکی دو روز آینده رسماً پرسپولیسی شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن