اکسید هد

کاویانپور: ما را با پیشکسوتان استقلال مقایسه نکنید!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1890 ] - دوشنبه, 25 اسفند 1399

کاویانپور: ما را با پیشکسوتان استقلال مقایسه نکنید!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: در ابتدای فصل وضع مدیریت را نامشخص می کنند تا تیم نتواند به خوبی در فصل نقل و انتقالات کار کند. حامد کاویانپور هافبک اسبق پرسپولیس در مص... 5 out of 5 based on 5 ratings.
کاویانپور: ما را با پیشکسوتان استقلال مقایسه نکنید!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: در ابتدای فصل وضع مدیریت را نامشخص می کنند تا تیم نتواند به خوبی در فصل نقل و انتقالات کار کند. حامد کاویانپور هافبک اسبق پرسپولیس در مص...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: در ابتدای فصل وضع مدیریت را نامشخص می کنند تا تیم نتواند به خوبی در فصل نقل و انتقالات کار کند.

حامد کاویانپور هافبک اسبق پرسپولیس در مصاحبه ای از شخصیت این تیم برای رسیدن به قهرمانی در لیگ تجلیل کرد. او به چند نکته دیگر هم اشاره کرد که در زیر می خوانید:

*پرسپولیس افت نگران کننده ای داشت که برای خود من سال های بدی را تداعی کرد که خود من تجربه آن را داشته ام. جدایی ستاره های تیم و از همه مهم تر مدیریت عجیب و غریب باشگاه و حاشیه سازی مدیران که می خواستند برای تضعیف پرسپولیس تیم را بد ببندند.

*در ابتدای فصل وضع مدیریت را نامشخص می کنند تا تیم نتواند به خوبی در فصل نقل و انتقالات کار کند این بحران تا جای پیش می رفت که ما به همه بدهکار بودیم و هیچ بازیکنی رغبت نمی کرد سمت پرسپولیس بیاید. این موضوع در این فصل نیز برای تیم در حال تکرار شدن بود و همین موضوع باعث افت فنی و کیفی پرسپولیس شد و این موضوع نگرانی ما را بیشتر از قبل کرد و به نظر من این پروسه از سال قبل با فراری دادن برانکو کلید خورد.

*خدا را شکر به خاطر تجربه و شخصیت پرسپولیس، شرایط تغییر کرد و پرسپولیس به روند مثبت خود بازگشت. همچنین ما نیز نباید از نقش کادر فنی غافل شویم. ما اگر روی نیمکت خود حمید مطهری را با آن بار فنی و دانش نداشتیم، اگر کریم باقری نبود و اگر یحیی گل محمدی نمی آمد آن هم در جایی که یحیی تیم را هدایت می کند و حمید مطهری از لحاظ فنی و تمرین دادن تیم، آنقدر خوب کار می کند که تیم را به خودش وابسته می کند و از همه مهم تر حضور افشین پیروانی نبود شاید شرایط جور دیگری برای ما رقم می خورد و این ترکیب برگ برنده پرسپولیس است.

*از نقش پیشکسوتان پرسپولیس نیز نباید گذشت در جایی که می دانند یک موضوع ممکن است آنقدر خطرناک شود که تیم را با چالش های جدیدی روبه رو کند برخلاف پیشکسوتان استقلال که به نظرم قیاس پیشکسوتان پرسپولیس با استقلال ظلم به سرخ پوشان است، اختلافات را کنار گذاشته و از تیم حمایت می کنند. از همه مهم تر پرسپولیس هر چه دارد از هواداران دارد و آنها نقش بزرگ و اساسی در موفقیت پرسپولیس داشتند.

*قهرمانی پرسپولیس در لیگ دارد نهادینه می شود و جالب تر آنکه تیم های دیگر دارند به قهرمانی پرسپولیس تن می دهند و ما به خوبی این موضوع را به سایر تیم ها دیکته کرده ایم و این یک نقطه عطف مهم برای ماست و این شخصیت پرسپولیس است که هر سال این تیم را قهرمان می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن