اکسید هد

استقلال و پرسپولیس در صدر طلبکاران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1156 ] - چهارشنبه, 27 اسفند 1399

استقلال و پرسپولیس در صدر طلبکاران

هفت باشگاه ایرانی از جام جهانی 2018 روسیه رقمی معادل 2 میلیون و 254 هزار دلار طلب دارند که به دلیل تحریم ها، تا کنونی پرداختی از سوی فیفا در این رابطه صورت نگ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
استقلال و پرسپولیس در صدر طلبکاران

هفت باشگاه ایرانی از جام جهانی 2018 روسیه رقمی معادل 2 میلیون و 254 هزار دلار طلب دارند که به دلیل تحریم ها، تا کنونی پرداختی از سوی فیفا در این رابطه صورت نگ...

ارتش سرخ دات كام :

هفت باشگاه ایرانی از جام جهانی 2018 روسیه رقمی معادل 2 میلیون و 254 هزار دلار طلب دارند که به دلیل تحریم ها، تا کنونی پرداختی از سوی فیفا در این رابطه صورت نگرفته است.

با توجه به تعداد بازیکنان شاغل لیگ ایران در تیم ملی که در جام جهانی روسیه حاضر بودند به اضافه بازیکنانی که در دو سال منتهی به جام جهانی مدتی را در لیگ ایران گذرانده اند، مجموعا 2 میلیون و 254 هزار دلار از فیفا به هفت باشگاه ایرانی می رسد؛ مبلغی که ایران را در رتبه بیستم درآمدها در بین کشورهای حاضر در جام جهانی قرار داد.

در دو سال قبل از جام جهانی، باشگاه های 53 کشور مختلف حداقل یک بازیکن در جام جهانی 2018 روسیه داشته اند. رتبه اول در اختیار کشور انگلیس قرار دارد و تعداد زیادی از بازیکنان حاضر در جام جهانی نه فقط در لیگ برتر، بلکه یک دسته پایین تر از لیگ برتر شاغل هستند و به همین دلیل، مجموعا نزدیک به 37 میلیون دلار به باشگاه های انگلیسی رسیده است.

نکته قابل اشاره اینکه، تعداد کم لژیونرهای کشور عربستان سعودی و حضور بیشتر بازیکنان تیم ملی این کشور در لیگ عربستان، این کشور را در بین 10 کشور پر درآمد جام جهانی در برنامه منافع باشگاه های فیفا قرار داد.

تیم فوتبال باشگاه استقلال، منتفع ترین تیم فوتبال ایران از جام جهانی 2018 است، چراکه این باشگاه با داشتن چهار بازیکن در جام جهانی، بیشترین درآمد معادل 840 هزار دلار را در بین باشگاه های ایرانی ازسوی فیفا دارد. باشگاه پرسپولیس اگرچه دو بازیکن در جام جهانی داشت، اما با توجه به حضور بازیکنانی دیگر در فصل قبل به درآمد 649 هزار دلاری رسید. تیم فوتبال پدیده 152 هزار دلار و تیم سیاه جامگان نیز حدود 76 هزار دلار از فیفا منتفع می شود.

در مطلب تهیه شده از سوی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی آمده است، قطعا یکی از مشکلات فدراسیون فوتبال ایران، دریافت این وجوه از فیفاست که دریافت آن با توجه به تحریم های اعمال شده دشوار به نظر می رسد. علاوه بر این نرخ ارز یکی دیگر از مشکلات باشگاه ها است و با توجه به اینکه، باشگاه های پرسپولیس و استقلال بدهی های ارزی زیادی دارند، شاید بهتر باشد بدون دریافت این وجه، آن را مستقیما با طلبکاران ارزی خود تهاتر کنند.

در ادامه می توانید میزان انتفاع هفت باشگاه ایرانی  از جام جهانی 2018 روسیه که برای استقلال معادل 840 هزار دلار، پرسپولیس معادل 649 هزار دلار، ذوب آهن معادل 229 هزار دلار، سایپا معادل 229 هزار دلار، پدیده معادل 152 هزار دلار، سپاهان معادل 76 هزار دلار و  سیاه جامگان معادل 76 هزار دلار است را ملاحظه کنید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن