اکسید هد

رافت:هیچ کدام از مدعیان ثبات پرسپولیس را ندارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 680 ] - پنجشنبه, 28 اسفند 1399
رافت:هیچ کدام از مدعیان ثبات پرسپولیس را ندارند

پایان رأفت مهاجم اسبق پرسپولیس و سرمربی موفق فعلی تیم آستارا در خصوص بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان و شرایط خاص سرخ پوشان پایتخت برای دیدارهای باقی مانده ...

ارتش سرخ دات كام :

پایان رأفت مهاجم اسبق پرسپولیس و سرمربی موفق فعلی تیم آستارا در خصوص بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان و شرایط خاص سرخ پوشان پایتخت برای دیدارهای باقی مانده و شانس قهرمانی برای مدافع عنوان قهرمانی و سایر موارد مربوط به پرسپولیس با ایران ورزشی به گفت و گو می پردازد.
 
*بازی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان را چگونه ارزیابی می کنید؟
 پرسپولیس رفته رفته بهتر شد و بازی به بازی عملکردش را بهبود بخشید که اوج آن انجام بازی های پایانی نیم فصل اول بود که با چند برد متوالی با قدرت خودش را به صدر رساند و قدرت خودش را به رخ لیگ و بقیه مدعیان کشید. در حال حاضر هم اوضاع پرسپولیس و انسجام تیمی بسیار خوبی در تیم سرخپوش پایتخت دیده می شود و با وحدت تیمی که در نزد بازیکنان پرسپولیس وجود دارد من معتقدم کیفیت فنی پرسپولیس بالاتر از سایر تیم هاست و در لیگ فعلی و سال 1400 هم می تواند قهرمانی دیگری را کسب کند. مسجدسلیمان هم تیم جوان، جنگنده و دونده ای است که بازیکنانش قطعاً برای نشان دادن توانایی های شان در دیداری که پخش زنده می شود انگیزه های بسیار بالایی دارند اما نمی تواند حریف پرسپولیس شود و به نظرم پرسپولیس قطعاً با انجام یک بازی قوی با برد و ادامه صدرنشینی فصل را به پایان خواهد برد. در بازی رفت که پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در زمین تیم جنوبی متوقف شد بازی دوم لیگ برگزار می شد و پرسپولیس هنوز خوب شکل نگرفته بود و حریف جنوبی در زمین خودش شرایط خاصی داشت اما پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تیم دیگری است و قطعاً تیم مسجد سلیمان را شکست خواهد داد.

*شرایط پرسپولیس با توجه به هم امتیاز بودن با سپاهان و کمتر شدن فاصله امتیازی استقلال برای کسب قهرمانی دشوارتر از دوره های قبل به نظر می رسد.
 پرسپولیس در چند سال اخیر شرایط به مراتب سخت تری را نسبت به فصل فعلی تجربه کرده و اتفاقاً چه در آسیا و چه در ایران بسیار موفق عمل کرده و تحسین آسیا و فوتبال ایران را به همراه داشته است از همین رو با تیم سازماندهی شده و هماهنگی که بیشترشان سال هاست در کنار هم بازی کرده اند باز هم می توانند قهرمانی های دیگری را در جام های داخلی تجربه کنند و در آسیا هم پرچم کشورمان را بار دیگر در قاره کهن به اهتزاز در آورند.

*سپاهان و استقلال در زمینه بازیکن هم در این فصل مانند پرسپولیس خوب تجهیز شده اند، با این وجود فکر نمی کنید شانس تکرار قهرمانی پرسپولیس کمتر شود؟
 درست است که تیم های مدعی دیگر هم در زمینه بازیکن خوب یارگیری کرده اند اما بقیه مدعیان به لحاظ کادر فنی و بازیکن تغییرات زیادی داشتند و عدم ثبات لازم چه در زمینه بازیکنان و در روی نیمکت این اجازه را به پرسپولیس می دهد که با قدرت و کیفیت بالاتری بازی کرده و قهرمانی های دیگری را کسب کند.

*در زمینه جذب چند بازیکن جدید پرسپولیس چه نظری دارید؟
فرجی مدافعی خوب و سرعتی است که شاگرد آقا یحیی بوده و قطعاً در دفاع می تواند به پرسپولیس کمک کند. از سوی دیگر شهریار مغانلو نیز مهاجمی بسیار خوب است که با ترابی و آل کثیر خط آتش قدرتمندی را برای پرسپولیس رقم خواهند زد.

*در رابطه با شرایط پرسپولیس در آسیا چه وضعیتی را برای سرخ پوشان متصورید و از آنجا که میزبانی از نمایندگان مان در آسیا و تیم ملی گرفته شده چقدر به موفقیت پرسپولیس و تیم های دیگرمان در امیدوارید؟
پرسپولیس برای صعود از گروهش مشکلی ندارد و کار اصلی اش در مراحل بعدی خواهد بود اما در خصوص گرفتن حق میزبانی از تیم ملی و باشگاه هایمان باید بگویم آقایانی که دائم از قدرتشان در آسیا دم می زدند الان کجا هستند. مسلماً عربستانی ها به همراه بحرینی ها و عراقی ها دوست ندارند تا فوتبال ما بار دیگر به جام جهانی برود و از همین رو عرصه را برای تیم ملی و باشگاه های ما تنگ کرده اند اما ما باید از طریق فیفا و توسط وکلای قوی از حق خودمان دفاع کنیم و حق خودمان را از طریق شکایت به فیفا و مراجع بین المللی و با نفوذ از ای اف سی بگیریم تا اینگونه فوتبال ما به سوی بحران نرود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نساجی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن