اکسید هد

جریمه پرسپولیس به خاطر رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 883 ] - پنجشنبه, 28 اسفند 1399
جریمه پرسپولیس به خاطر رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتر فوتبال و فوتسال و تخلفاتی که در دیدار های جام حذفی فوتبال رخ داد، صادر کرد. کمیته انضباطی آرای خود را در خص...

ارتش سرخ دات كام :

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتر فوتبال و فوتسال و تخلفاتی که در دیدار های جام حذفی فوتبال رخ داد، صادر کرد.

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتر فوتبال و فوتسال و تخلفاتی که در دیدار های جام حذفی فوتبال رخ داد، صادر کرد.

جریمه نقدی و محرومیت برای آلومینیوم اراک و مربی نفت مسجد سلیمان

دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و آلومینیوم اراک در هفته پانزدهم برگزار شد که از سوی حمزه حدادی، مربی تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی برحمله ور شدن به داور و توهین رخ داد.  وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

رضا نظری یکی از عوامل باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل استفاده از کارت پزشک به دو جلسه از همراهی این تیم محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از نظر محرومیت قطعی و از نظر جریمه قابل تجدید نظر است.

سعید محمد دوست از باشگاه آلومینیوم ارام به دلیل در اختیار گذاشتن کارت فرد دیگری بدون مجوز به یک جلسه محرومیت و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از نظر محرومیت قطعی و از نظر جریمه قابل تجدید نظر است.

بهزاد بشتایم ، مربی تیم آلومینیوم اراک نیز به دلیل استنکاف از رای به یک جلسه محرومیت و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از نظر محرومیت قطعی و از نظر جریمه قابل تجدید نظر است.

جریمه نقدی برای تیم گل گهر سیرجان
دیدار تیم های گل گهر سیرجان و پرسپولیس تهران برگزار و به دلیل حضور افراد غیر مرتبط در جایگاه ویژه خلاف دستور العملهای ابلاغی کوید 19،  تیم گل گهر سیر جان به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

آنالیزور تیم نفت مسجد سلیمان جریمه شد
به دلیل تخلف صادق غفاریان، آنالیزور تیم نفت مسجد سلیمان مبنی بر بدرفتاری در قبال مقامات غیر رسمی در دیدار برابر استقلال تهران، وی به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

جریمه نقدی برای مربی تیم گل گهر سیرجان
کمیته انضباطی سعید الهویی، مربی تیم گل گهر سیرجان را به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه با خبرگزاری ها و سایت ها به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

جریمه نقدی برای پرسپولیس
باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل حضور افراد غیر مرتبط در جایگاه ویژه خلاف دستور العملهای ابلاغی کووید 19 در دیدار برابر پیکان تهران، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن