اکسید هد

خداحافظی پرسپولیس با پیراهن سیاه با شکست طلای سیاه

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2569 ] - پنجشنبه, 28 اسفند 1399

خداحافظی پرسپولیس با پیراهن سیاه با شکست طلای سیاه

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با درخشش بازیکنان تازه وارد خود دیدار هفته هجدهم مقابل نفت مسجدسلیمان را با پیروزی پشت سر بگذارد. تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هف... 5 out of 5 based on 3 ratings.
خداحافظی پرسپولیس با پیراهن سیاه با شکست طلای سیاه

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با درخشش بازیکنان تازه وارد خود دیدار هفته هجدهم مقابل نفت مسجدسلیمان را با پیروزی پشت سر بگذارد. تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هف...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با درخشش بازیکنان تازه وارد خود دیدار هفته هجدهم مقابل نفت مسجدسلیمان را با پیروزی پشت سر بگذارد.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجدسلیمان رفت و با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. مهدی ترابی(32) و وحید امیری (68) برای پرسپولیس گلزنی کردند و میثم تهیدست (53) موفق به گلزنی برای نفت شد.

پرسپولیس در این بازی یک پنالتی را در دقیقه 8 با امید عالیشاه از دست داد و سیامک نعمتی نیز در دقیقه 77 از زمین مسابقه اخراج شد تا تیم یحیی با دو تلفات 3 امتیاز این بازی را بگیرد.

مهدی ترابی و شهریار مغانلو پس از پیوستن به این تیم در نیم فصل، برای نخستین بار در لیگ برتر در ترکیب قرار گرفتند که ترابی موفق به گلزنی شد و مغانلو نیز پاس گل داد. همچنین با اخراج نعمتی، گل محمدی مجبور شد از فرشاد فرجی، دیگر خرید جدیدش رونمایی کند.

این آخرین دیدار پرسپولیس با پیراهن سیاه بود. پرسپولیسی ها پس از درگذشت میناوند و انصاریان مشکی پوش شده بودند و با شکست نفت که به طلای سیاه معروف است سه امتیاز را گرفت.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، سعید آقایی، مهدی شیری (60 - احسان پهلوان)، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، امید عالیشاه (60 - سیامک نعمتی)، مهدی ترابی، وحید امیری و شهریار مغانلو (79 - فرشاد فرجی).

ترکیب نفت: فرهاد مجد کرمانشاهی، مجتبی مقتدایی (82 - عباس بوعذار)، مصطفی ناییج پور، سعید کریمی (75 - سیروان قربانی)، سجاد جعفری (46 - محمدمهدی محبی)، محمد بلبلی، محمد مهدی احمدی، نیما انتظاری، میثم تهیدست، ساسان حسینی (75 - فرید بهزادی کریمی) و مهران امیری.

داور: بیژن حیدری

نیمه اول
دقیقه 7: مهدی ترابی پاس خوبی را پشت مدافعان نفت مسجدسلیمان دریافت کرد و با کرمانشاهی تک به تک شد، ضربه ترابی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت، اما برخورد دروازه بان نفت و مهاجم پرسپولیس، سوت داور را به صدا در آورد تا حیدری نقطه پنالتی را نشان دهد.

دقیقه 8: فرهاد مجد کرمانشاهی و محمد بلبلی با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند.

دقیقه 8: امید عالیشاه پشت ضربه پنالتی ایستاد که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 25: نفت مسجدسلیمان صاحب ضربه ایستگاهی شد که محمد بلبلی به صورت مستقیم این ضربه را روانه دروازه پرسپولیس کرد، اما لک توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 32: سعید آقایی از سمت چپ ارسالی روی دروازه نفت داشت که مهدی ترابی این توپ را با ضربه سر وارد دروازه کرمانشاهی کرد.

دقیقه 34: این بار پرسپولیسی ها از سمت راست دروازه نفت را هدف قرار گرفتند که ارسال روی تیر دوم با ضربه سر احمد نوراللهی همراه بود که توپ راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 38: ارسال آقایی بار دیگر روی دروازه نفت خطرساز شد که این بار ضربه وحید امیری با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 40: ارسال های پرسپولیس از کناره ها به تاکتیک اصلی این تیم در دقایق پایانی نیمه نخست تبدیل شد و این بار هدف ارسال احمد نوراللهی بود که نتوانست از این موقعیت بهره ای ببرد.

نیمه دوم
دقیقه 48: سیدجلال حسینی با دفع توپ از خط دفاعی، شهریار مغانلو را پشت محوطه جریمه نفت صاحب توپ کرد. ضربه ناگهانی مغانلو نیز برای نفتی ها خطرآفرین شد، اما تیر دروازه اجازه نداد که توپ وارد دروازه کرمانشاهی شود.

دقیقه 50: وحید امیری پس از ورود به محوطه جریمه توپ را روی زمین برای امید عالیشاه ارسال کرد که ضربه این بازیکن توسط کرمانشاهی به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 51: مهدی شیری از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 53: کرنری که برای نفت مسجدسلیمان به دست آمده بود، روی دروازه پرسپولیس ارسال شد که ضربه سر نخست روی تیر دوم به میثم تهیدست رسید تا این بازیکن دروازه حامد لک را باز کند.

دقیقه 64: حمله همه جانبه پرسپولیس روی دروازه نفت می توانست منجر به باز شدن دروازه این تیم شود، اما بازیکنان پرسپولیس در چند مرحله دچار ناهماهنگی شدند تا این موقعیت از دست برود.

دقیقه 65: پرسپولیسی ها از سمت راست صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند که ارسال خوب مهدی ترابی می توانست منجر به یک موقعیت خوب شود، اما ضربه سر بازیکنان پرسپولیس راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 66: ارسال وحید امیری به فضای خالی دفاع نفت، موقعیت خوبی را برای پرسپولیس ایجاد کرد، اما ضربه کم جان احمد نوراللهی که خود را به توپ رسانده بود، به راحتی در آغوش کرمانشاهی قرار گرفت.

دقیقه 68: شهریار مغانلو در سمت چپ محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان توپگیری خوبی داشت و پس از ورود به محوطه جریمه، پاس در عرض خوبی را برای وحید امیری ارسال کرد تا بازیکن پرسپولیس راحت ترین کار را انجام دهد و دروازه کرمانشاهی را باز کند.

دقیقه 73: سیامک نعمتی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 75: ارسال کوتاه احسان پهلوان از سمت چپ به وحید امیری رسید که ضربه این بازیکن در شرایط نامتعادل، راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 77: سیامک نعمتی با خطایی که روی بازیکن نفت انجام داد، کارت زرد دوم را گرفت و از زمین مسابقه اخراج شد.

دقیقه 80: سیدجلال حسینی پس از خطایی که انجام داد و نسبت به این تصمیم داور اعتراض کرد، از بیژن حیدری کارت زرد گرفت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا معززی اصلانی
  محمدرضا معززی اصلانی :
  برد را تبریک میگویم اما خواهشا ننویسید با درخشش!!!!
  چه درخششی مانند اکثر بازیها جان به لب باید بشیم تا سوت پایان را بشنویم... اخه وقتی پنالتی زن اول داریم چرا عالیشاه احساسی باید پشت توپ بایستد؟ واقعا بااینکه بردیم اصلا خوشجال نیستم چرا؟ چون صدر را دادیم مث آب خوردن؛ تیمها وقتی میبینند یک گل عقب هستند و بخصوص اگر جوان باشند تعصب و کوشش چندین برابری میکنند و مث گلی که خوردیم؟؟؟ یکبار دیگه ببینید صحنه گل را ... کنعانی فقط تماشا کرد! بعد از تیر دوم ایستاده نه قبل از آن ... نورالهی هم خدا خیرش بده چندین و چند موقعیت را از دیگران میگرفت و خودش هد میزد و همه هم بیرون و یا یواش توی دست گلر... حالا سپاهان شد صدرنشین قرن ... این ادم و ناراحت میکند.
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  به غیر از بازی با گل گهر بقیه بازیها جون به لب شدیم تا بردیم
  هر بازی چقدر باید موقعیت خراب بشه؟
  امسال با توجه به وضعیت سپاهان ممکنه کار به تفاضل گل بکشه و این با اختلاف یک گل بردن ها یه روز به ضررمون میشه
  دیگه امثال نفت مسجد سلیمان و سایپا و پیکان رو نخواییم با اختلاف ببریم کی رو میخواییم با اختلاف ببریم؟

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن