اکسید هد

کنعانی زادگان؛ پای ثابت اردوهای تیم ملی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1116 ] - سه شنبه, 3 فروردین 1400

کنعانی زادگان؛ پای ثابت اردوهای تیم ملی

محمدحسین کنعانی زادگان حالا دیگ یکی از مدافعان اصلی تیم ملی به شمار می رود و در دیدار تدارکاتی برابر سوریه نیز انتظار می رود از ابتدا در ترکیب اصلی حضور داشته... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کنعانی زادگان؛ پای ثابت اردوهای تیم ملی

محمدحسین کنعانی زادگان حالا دیگ یکی از مدافعان اصلی تیم ملی به شمار می رود و در دیدار تدارکاتی برابر سوریه نیز انتظار می رود از ابتدا در ترکیب اصلی حضور داشته...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان حالا دیگ یکی از مدافعان اصلی تیم ملی به شمار می رود و در دیدار تدارکاتی برابر سوریه نیز انتظار می رود از ابتدا در ترکیب اصلی حضور داشته باشد.

کنعانی زادگان به غیر از دوران مصدومیت طی سال های اخیر همواره یکی از نفرات ثابت تیم ملی بوده و با نمایش هایی که ارائه کرده، حالا دیگر نام او از فهرست تیم قابل چشم پوشی نیست.

این بازیکن یکبار دیگر توانایی هایش را در لیگ بیستم و در ترکیب سرخپوشان نشان داد و در کنار سیدجلال حسینی بهترین خط دفاعی لیگ را در کنار سایر عناصر دفاعی تیم یحیی گل محمدی به نام پرسپولیس زد.

قدرت بدنی بالا، پرش های بلند و قدرت سرزنی و دقت بالای پاس هایی که این مدافع دارد، او را از زمان کی روش به تیم ملی رسانده و هر سال با تجربه تر از گذشته در ترکیب تیم ملی به میدان می رود.

در این اردو شاید اگر پورعلی گنجی بود، می توانستیم درصدی به این موضوع فکر کنیم که کنعانی نیمکت نشین خواهد شد، تا مرتضی و شجاع قلب خط دفاعی تیم را در سیستم 4 دفاعه تشکیل بدهند ولی در روزهای که پورعلی گنجی باز هم به دلیل مصدومیت در اردوی تیم ملی نیست، شانس کنعانی و شجاع بیشتر از سایر رقیبان برای حضور در ترکیب اصلی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن