اکسید هد

واکنش پسر کاشانی: پدرم در انتخاب رسول پناه نقشی نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 963 ] - سه شنبه, 10 فروردین 1400
واکنش پسر کاشانی: پدرم در انتخاب رسول پناه نقشی نداشت

 پسر مرحوم جعفر کاشانی نسبت به برخی اظهارات وزیر وزرش که از نام این مرحوم برای تایید انتخاب مهدی رسول پناه در باشگاه پرسپولیس نام برده گلایه کرد. هوادارا...

ارتش سرخ دات كام :

 پسر مرحوم جعفر کاشانی نسبت به برخی اظهارات وزیر وزرش که از نام این مرحوم برای تایید انتخاب مهدی رسول پناه در باشگاه پرسپولیس نام برده گلایه کرد.

هواداران باشگاه پرسپولیس بعد از جنجال هایی که بابت رفتارهای مهدی رسول پناه مدیرعامل وقت این باشگاه به وجود آمد از مسعود سلطانی فر وزیر ورزش بابت انتخاب این شخص که گفته می شود دندانپزشک او بوده، انتقادات زیادی کردند. رسول پناه هم در موارد مختلف هرگاه در مورد چگونگی حضور در این باشگاه سوال می شد از نام جعفر کاشانی اسطوره مرحوم شده پرسپولیس یاد می کرد.

به تازگی هم مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مصاحبه ای در مورد رسول پناه اعلام کرده که در باشگاه شاهین با مرحوم جعفر کاشانی بوده است. همین موضوع باعث شده تا پسر جعفر کاشانی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.

حمیدرضا کاشانی در این زمینه به خبرنگار ورزشی فارس اظهار داشت: پدرم سالیان سال در باشگاه شاهین فعالیت کرده و افراد زیادی به باشگاه پرسپولیس و شاهین رفت و آمد می کردند. این دلیل نمی شود که کسی بخواهد از این رفت و امدها برداشت رفاقت کند. مرحوم پدرم با رسول پناه ارتباط نزدیکی نداشته است و اصلا پدر من وقتی رسول پناه در باشگاه حکم گرفته در قید حیات نبوده است.

وی افزود: رسول پناه بعد از فوت پدر من عضو رسمی هیات مدیره شد. قبلا هم در این باره صحبت هایی شده بود و در مورد پدرم حرف زدند. اینکه عده ای بخواهند اشتباهات خود را سرپوش بگذارند و از اسم پدر من خرج کنند ناراحت کننده است.پدر من در انتخاب رسول پناه نقشی نداشته است. در این چند روز دوستان نامدار پدرم و بزرگان فوتبال در تماس با من از این وضعیت ابراز ناراحتی کردند که چرا برخی می خواهند با نام او در مورد تصمیمات خود صحه بگذارند.

پسر کاشانی ادامه داد: از پدر من به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال و ورزش یاد می کنند. همه دغدغه پدرم فرهنگ و اخلاق در ورزش بود اما اینکه بخواهند در چنین شرایطی  که این اتفاق ها را رقم زدند از اسم پدرم هزینه کنند ناراحت کننده است. او در نقطه مقابل با لمپنیزم، اتهام زنی،توهین و ادبیات تند بوده و سالها دلسوزانه برای شاهین، پرسپولیس و فوتبال زحمت کشیده و نام نیکی از خود به جای گذاشته و خدمات زیادی داشته است. اینکه بخواهند در چنین شرایطی از اسم پدرم استفاده کنند و مدام برخی افراد بعضی تصمیماتشان را به نام پدر من نسبت دهند دور از انصاف است و مراتب ناراحتی خودمان را اعلام می کنیم. برای باشگاه پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اخلاق در فوتبال پررنگ تر شود و شاهد برخی این بی اخلاقی ها نباشیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن