اکسید هد

اشرف: چگونه این همه آدم به ورزشگاه آمده!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 947 ] - 7 روز پیش

اشرف: چگونه این همه آدم به ورزشگاه آمده!

مدیر رسانه تیم فوتبال پرسپولیس درباره برخی اتفاق های قبل و در جریان بازی با پدیده مشهد انتقاداتی را مطرح کرد. تیم پرسپولیس عصر امروز در چارچوب دیدارهای هفته ن... 5 out of 5 based on 3 ratings.
اشرف: چگونه این همه آدم به ورزشگاه آمده!

مدیر رسانه تیم فوتبال پرسپولیس درباره برخی اتفاق های قبل و در جریان بازی با پدیده مشهد انتقاداتی را مطرح کرد. تیم پرسپولیس عصر امروز در چارچوب دیدارهای هفته ن...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر رسانه تیم فوتبال پرسپولیس درباره برخی اتفاق های قبل و در جریان بازی با پدیده مشهد انتقاداتی را مطرح کرد.

تیم پرسپولیس عصر امروز در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل پدیده مشهد با تساوی یک بر یک متوقف شد که البته در این بازی و پس از آن اتفاقات و حواشی زیادی به وجود آمد.

علیرضا اشرف مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس در گفت وگویی با اشاره به اتفاقی که در نشست هماهنگی قبل از مسابقه پرسپولیس و صنعت نفت آبادان پیش آمد، اظهار داشت: روز گذشته طبق روال دیدارهای قبلی فهرست بازیکنان و مربیان تیم که در دیدارهای قبلی کارت زرد و قرمز گرفته اند را دریافت کردیم، اما متأسفانه متوجه چند اشتباه بزرگ شدیم که اگر خودمان این مسائل را از سازمان لیگ پیگیری نمی کردیم مشخص نبود چه کسی نسبت به آن پاسخگو است.

وی افزود: من به همراه آقای پیروانی در نشست های هماهنگی قبل از بازی ها چندین بار این موضوع را گفته ایم؛ لیست محرومان و نفراتی که کارت زرد و قرمز گرفته اند و مدیر تیم باید آن را امضا کند، باید کاملا بدون مشکل و ایراد باشد و مسؤولان سازمان لیگ هم از قبل آن را بارها بررسی کرده باشند، اما باز هم متوجه شدیم در این لیست ها اشتباه وجود دارد.

مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: به خاطر این که خود باشگاه در نهایت باید لیست را امضا کند، تمام مسؤولیت ها متوجه مدیر تیم و باشگاه خواهد شد. اگر بازیکنی به اشتباه بازی کند و تیم حریف با استفاده از این امر شکایت کند، هیچ مسئولیتی گردن سازمان لیگ نیست، در صورتی که مسؤولان این سازمان از ابتدای فصل در این ماجرا خیلی ضعیف کار کردند و هر بار هم که در این نشست ها این موارد را گوشزد می کنیم نه تنها درست نمی شود بلکه شرایط بدتر هم می شود.

اشرف ادامه داد: اگر یادتان باشد خود سازمان لیگ قبل از آغاز هر هفته از مسابقات، اسامی محرومان را در سایت خود اعلام می کرد، چیزی که در این فصل کمتر دیده ایم. در دیدار قبلی ما سیامک نعمتی کارت قرمز دریافت کرده و خودمان می دانستیم این بازیکن را در دیدار با پدیده در اختیار نداریم اما در کمال تعجب وقتی در نشست هماهنگی قبل از بازی اسامی بازیکنان محروم ما اعلام شد، متوجه شدیم به جای سیامک نعمتی، سعید آقایی از بازی با پدیده محروم است! بلافاصله این موضوع را از ناظر بازی سؤال کردیم اما او ابراز بی اطلاعی کرد. پس از تماس های مکرری که با مسؤولان سازمان لیگ داشتیم صبح امروز لیست اصلاح شده را برای ما فرستادند.

وی با اشاره به محرومیت حمید مطهری در بازی با پدیده گفت: وی در بازی قبلی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان چهارمین کارت زرد خود را در کنار زمین دریافت کرد. هر چند به اعتقاد ما حداقل سه کارت زرد حق آقای مطهری نبود. می دانستیم این مربی هم محروم است، اما نام وی در لیست ابتدایی که در اختیار ما گذاشتند به عنوان محروم از بازی با پدیده ذکر نشده بود. در واقع اگر خودمان این موضوع را به سازمان لیگ اطلاع نداده و تنها به لیستی که در اختیار پرسپولیس گذاشته بودند اکتفا می کردیم، مشخص نبود مسؤولیت این امر به عهده چه کسی خواهد بود. پس از یادآوری ما نام حمید مطهری هم در لیست دوم به عنوان محروم قرار گرفت.

مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس اضافه کرد: موضوع بعدی که نیاز به هماهنگی خیلی زیاد بین سازمان لیگ و مسؤولان مربوطه در فدراسیون فوتبال دارد این است که از زمان برگزاری رقابت های لیگ در ایام شیوع کرونا، شاهد هستیم در برخی از شهرستان ها تماشاگران بدون هیچ گونه هماهنگی با تعداد زیاد در ورزشگا ه ها حاضر می شوند. در بازی های پرسپولیس مقابل نساجی در قائم شهر، آلومینیوم در اراک و امروز مقابل پدیده تعداد تماشاگران حریف به حدی زیاد بود که حتی خود تیم های میزبان هم از این موضوع خجالت کشیده و تعجب می کردند چگونه این همه آدم به ورزشگاه آمده! 

اشرف توضیح داد: متأسفانه به نظر می رسد قانون فقط برای پرسپولیس اجرا می شود. به ما می گویند در ورزشگاه آزادی تنها می توانند 6 همراه با خود به ورزشگاه بیاورید، اما در این سه ورزشگاه که به عنوان میهمان بازی کردیم بالای  و 150-100 نفر در ورزشگاه حضور داشتند. مگر امکان دارد در نوع مدیریت این همه تفاوت وجود داشته باشد؟ مگر خود سازمان لیگ اعلام نکرد در زمان شیوع کرونا هیچ  هواداری حق حضور در ورزشگاه را ندارد؟ 

وی افزود: نکته بدتر این است که بعد از اینکه این افراد بدون هماهنگی یگان ویژه و مسؤولان برگزاری مسابقات، وارد ورزشگاه شده اند، تازه بین دو نیمه یادشان افتاده که این افراد باید ورزشگاه را ترک کنند. امروز بین دو نیمه بازی از تهران به ناظر بازی گفتند تا تماشاگران از ورزشگاه خارج نشده اند نیمه دوم شروع نشود. این اتفاق در بازی مقابل آلومینیوم هم افتاد و در دقیقه 80 ناگهان بازی را متوقف کرده و گفتند هواداران را از ورزشگاه خارج کنید!

مدیر رسانه پرسپولیس ادامه داد: اگر دوستان می خواستند تماشاگر به ورزشگاه راه ندهند باید از ابتدا این کار را می کردند. این مسائل به اقتدار سازمان لیگ ضربه می زند و باید خیلی بیشتر دقت کنند تا حق هیچ تیمی ضایع نشود، در غیر این صورت اگر قرار به حضور تماشاگران در ورزشگاه باشد هیچ تیمی در ایران به اندازه پرسپولیس تماشاگر ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن