اکسید هد

21 شوت و17 ارسال، تنها یک گل!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 928 ] - 8 روز پیش

21 شوت و17 ارسال، تنها یک گل!

پرسپولیس در شرایطی مقابل پدیده متوقف شد که نمایش تیم یحیی در مقابل تیم سابقش به لحاظ چرخش توپ و خلق موقعیت قابل قبول بود و چنانچه بازیکنان پرسپولیس در ارسال پ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
21 شوت و17 ارسال، تنها یک گل!

پرسپولیس در شرایطی مقابل پدیده متوقف شد که نمایش تیم یحیی در مقابل تیم سابقش به لحاظ چرخش توپ و خلق موقعیت قابل قبول بود و چنانچه بازیکنان پرسپولیس در ارسال پ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در شرایطی مقابل پدیده متوقف شد که نمایش تیم یحیی در مقابل تیم سابقش به لحاظ چرخش توپ و خلق موقعیت قابل قبول بود و چنانچه بازیکنان پرسپولیس در ارسال پاس نهایی یا نواختن ضربه آخر دقت می کردند شاید می توانستند با اختلاف حداقل سه گل از این بازی دست پر بیرون بیایند.

پرسپولیس در مقابل شهرخودرو 64 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت تا مثل تمام بازی های قبلی اش از این حیث برتر از حریف باشد. نکته جالب اینجاست که تیم یحیی در این بازی 21 شوت زد که از این تعداد تنها 6 ضربه در چارچوب دروازه حریف بود. این یعنی کمتر از یک سوم ضربات نواخته شده به سمت دروازه حریف!

پرسپولیس در این بازی موفق شد 8 شانس مسلم گلزنی ایجاد کند اما تنها یک گل زد. این آمار وقتی جالب می شود که بدانیم حریف نصف پرسپولیس شانس مسلم گلزنی داشت اما یک گل زد و یک امتیاز گرفت.

نکته عجیب در آمار بازی پرسپولیس در این مسابقه مربوط به آمار ارسال ها و ضربات ایستگاهی این تیم است که نتوانست از آنها استفاده کند. پرسپولیس در این مسابقه صاحب 10 کرنر شد و بارها در کناره های زمین صاحب ضربه ایستگاهی شد که نتوانست از هیچ کدام آنها استفاده کند. همچنین تیم یحیی 17 ارسال روی دروازه حریف داشت و با وجود مهاجم سرزنی مثل مغانلو نتوانست از این همه ارسال و ضربه ایستگاهی استفاده درستی ببرد.

پرسپولیس با این آمار عجیب که در مشهد بر جای گذاشت بار دیگر بی دقتی و عجله و شتاب بیهوده بازیکنانش در نواختن ضربه نهایی را ثابت کرد که بعد از اضافه شدن سه بازیکن تأثیرگذار در فاز حمله همچنان عجیب است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • حسن مغانلو
    حسن مغانلو :
    بهترین بازی ها را می کنیم این همه موقعیت گل ساختن یه کار بزرگه .مغانلو دومین بازیش بود که بازی کرد و بازی قبل تو لیگ پاس گل داد و عیسی ال کثیر هم فقط برای اینکه زودتر در جریان بازی قرار بگیره بازی دادنش و بدون شک روزهای خیلی خیلی روشنی در انتظار ماست و امثال هم قهرمان ایران میشیم و هم در اسیا حتما بهتر از قبل عمل خواهیم کرد .همه بازیکنان پرسپولیس محشر هستند مغانلو بازیکن خوبیه و ال کثیر هم بزودی توانایی هایش راشاهد خواهیم بود مثل قبل .و هیچ تیمی اندازه پرسپولیس منسجم و قوی نیست .دیدید که پدیده چه نامردی هم بیرون زمین کردهم داخل زمین .چمن زمین را کوتاه نکردند و این یکی از دلیل ها بود که اقایی نتونست توپ را به روی دروازه ارسال کنه و وقت کشی بازیکنان پدیده اعصابمون را بهم ریخته بود .دم همه پرسپولیسی ها گرم .

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن