اکسید هد

شکوری: از سازمان لیگ برای برگزاری دربی عدالت می خواهیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 587 ] - 5 روز پیش

شکوری: از سازمان لیگ برای برگزاری دربی عدالت می خواهیم

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: همانگونه که در نیم فصل اول حریف اعلام کرد تا قبل از برگزاری دربی تعداد بازی های دو تیم باید برابر باشد، اکنون هم موضع پرسپولیس همین... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شکوری: از سازمان لیگ برای برگزاری دربی عدالت می خواهیم

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: همانگونه که در نیم فصل اول حریف اعلام کرد تا قبل از برگزاری دربی تعداد بازی های دو تیم باید برابر باشد، اکنون هم موضع پرسپولیس همین...

ارتش سرخ دات كام :

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: همانگونه که در نیم فصل اول حریف اعلام کرد تا قبل از برگزاری دربی تعداد بازی های دو تیم باید برابر باشد، اکنون هم موضع پرسپولیس همین است.

ابراهیم شکوری در گفت و گویی، درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس نامه ای برای درخواست از سازمان لیگ مبنی بر اینکه تا زمان برگزاری دیدار عقب افتاده استقلال، دربی پیش رو را برگزار نکند ارسال کرده، اظهار داشت: ما چیزی جز عدالت نمی خواهیم. نه چیزی زیادتر می خواهیم نه کمتر. همانگونه که در نیم فصل اول باشگاه حریف اعلام کرد تا قبل از برگزاری دربی تعداد بازی های دو تیم باید برابر باشد، اکنون هم موضع پرسپولیس همین است.

وی افزود: ما هم می خواهیم تعداد بازی های دو تیم تا قبل از برگزاری دربی برابر باشد. درست مانند اتفاقی که در نیم فصل اول رخ داد، اکنون می خواهیم چنین موردی تکرار شود و برای برگزاری دربی باید تعداد بازی های دو تیم برابر باشد. نیازی هم به نامه نگاری نیست و یک بحث روتین و مشخص است. ما می خواهیم همان اتفاقی که دور رفت رخ داد در دور برگشت هم اتفاق بیفتد. تا زمانیکه تعداد بازی های دو تیم برابر نباشد، بازی استقلال و پرسپولیس نباید برگزار شود.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت صدور ویزای اعضای تیم پرسپولیس به هند برای برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: تمام تلاش مان را انجام می دهیم. این بحث از دست باشگاه خارج و برعهده فدراسیون ها و سفارت خانه است. انتظار داریم فدراسیون فوتبال در این زمینه بیشتر به پرسپولیس کمک کند. فدراسیون فوتبال هند، فدراسیون ایران را می شناسد. 

شکوری افزود: خودم مدتی سرپرست دبیرکلی فدراسیون بوده و می دانم کارهای دریافت ویزا را همیشه فدراسیون فوتبال پیگیر می کند. ما نمی توانیم به فدراسیون هند برای دریافت ویزا نامه بزنیم و ابتدا باید فدراسیون فوتبال نامه نگاری ها را انجام بدهد و در مرحله آخر این موضوع از طریق باشگاه پرسپولیس انجام می شود. طبق پیگیری های ما ویزای هند برای هر نفر حدود 280 دلار است و در مجموع پرسپولیس باید برای روادید کل کاروان خود حدود 300 میلیون تومان هزینه کند. 

وی درباره اینکه آیا قرار است روز چهارشنبه جلسه ای درباره بحث مطرح شده مبنی بر انتقال سند باشگاه پرسپولیس به شرکت شستا در ساختمان فدراسیون فوتبال برگزار شود، توضیح داد: من در جریان این موضوع نیستم اما در کل این موضوع به فدراسیون فوتبال و شستا ارتباط دارد و به پرسپولیس ارتباطی ندارد. طبق اطلاع من عزیزی خادم پیگیر موضوع است تا مشکلی برای باشگاه پرسپولیس که نقشی در این مساله نداشته، ایجاد نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن