اکسید هد

خلیلی: آل کثیر و مغانلو زوج زهرداری خواهند شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 686 ] - 9 روز پیش
خلیلی: آل کثیر و مغانلو زوج زهرداری خواهند شد

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: معتقدم عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو در پرسپولیس به زوج بسیار خطرناک بدل خواهند شد. محسن خلیلی در گفت وگویی در مورد شرایط ا...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: معتقدم عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو در پرسپولیس به زوج بسیار خطرناک بدل خواهند شد.

محسن خلیلی در گفت وگویی در مورد شرایط این روزهای مهدی عبدی در پرسپولیس و فرصت سوزی های فراوان این بازیکن اظهار داشت: شما وقتی در تیمی مثل پرسپولیس بازی می کنید همیشه زیر ذره بین هستید و باید بتوانید این شرایط را کنترل کنید. در پرسپولیس اینطور است که وقتی شما یک گل می زنید، یتوانید راحت از فشار به وجود آمده خارج شوید و اگر گل نزدن های شما ادامه داشته باشد کار سخت می شود چون فشار زیاد است.

وی ادامه داد: یک بازیکن باید بتواند این مسائل را کنترل کند. کسی به بازیکنی بزرگ تبدیل می شود که بتواند در بازی های بزرگ تصمیمات بزرگ و لحظه ای گرفته یا بتواند از موقعیت های ایجاد شده بیشترین استفاده را ببرد.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط کلی این تیم گفت: خوشبختانه پرسپولیس از لحاظ مهره ای چیزی کم ندارد و بازیکنان باکیفیتی هم دارد؛ بازیکنانی که می توانند در زمین مکمل هم باشند. واقعا پرسپولیس بعد از سال ها یک تیم پرمهره دارد و در هر پست چند بازیکن خوب حضور دارند.

خلیلی درباره اینکه آیا شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر می توانند زوج خوبی در خط حمله پرسپولیس ایجاد کنند؟ تاکید کرد: عیسی 6 ماه بازی نکرده بود و وقتی بازیکنی بیشتر از سه ماه دور از شرایط بازی باشد، زمان می برد تا به کیفیت اصلی خود برسد. عیسی هم باید کم کم بازی کند و به ترکیب فیکس پرسپولیس وارد شود.

وی ادامه داد: به نظر من زوج آل کثیر و مغانلو در پرسپولیس خیلی خطرناک می شوند. این دو بازیکن می توانند مکمل خوبی برای یکدیگر باشند و فقط باید باهم هماهنگ شوند.

مهاجم اسبق پرسپولیس در پایان گفت: بارها گفتم، بازهم می گویم؛ همیشه از خط حمله پرسپولیس توقع بالا است و به خاطر همین بازیکن خط حمله پرسپولیس باید همیشه در سطح بالایی مانده تا بتواند پاسخگوی توقعات باشد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر الریان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن