اکسید هد

جبران مافات با پیش درآمد آسیایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 743 ] - 4 روز پیش

جبران مافات با پیش درآمد آسیایی

در آخرین بازی پیش از سفر به هند، پرسپولیس امروز فقط به دنبال سه امتیاز بازی با نساجی است تا اجازه ندهد فاصله سپاهان در صدر جدول بیشتر شود. پرسپولیس در شروع لی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
جبران مافات با پیش درآمد آسیایی

در آخرین بازی پیش از سفر به هند، پرسپولیس امروز فقط به دنبال سه امتیاز بازی با نساجی است تا اجازه ندهد فاصله سپاهان در صدر جدول بیشتر شود. پرسپولیس در شروع لی...

ارتش سرخ دات كام :

در آخرین بازی پیش از سفر به هند، پرسپولیس امروز فقط به دنبال سه امتیاز بازی با نساجی است تا اجازه ندهد فاصله سپاهان در صدر جدول بیشتر شود. پرسپولیس در شروع لیگ روی فینال لیگ قهرمانان تمرکز کرده بود و صدر جدول را به استقلال واگذار کرد ولی تا نیم فصل توانست فاصله را جبران کند و به صدر جدول برگردد. با این حال رتبه نخست برای تیم گل محمدی دوام زیادی نداشت و سپاهان توانست آن را تصاحب کند.

نگاهی به نتایج پرسپولیس نشان می دهد که آنها در ماه های گذشته روند خوبی داشته اند. بعد از شکست مقابل آلومینیوم اراک که تنها باخت این فصل پرسپولیس محسوب می شود، این تیم توانسته به 7 برد و دو تساوی برسد. با این حال سپاهان که با 6 برد متوالی آماده ترین تیم این روزهای لیگ است با استفاده از همین دو تساوی پرسپولیس توانست به صدر جدول برسد.

پرسپولیس که در شروع هفته دو امتیاز حساس در مشهد از دست داد، در این شرایط نمی تواند مقابل نساجی هم امتیاز از دست بدهد. بازی رفت دو تیم در شرایطی مساوی شد که پرسپولیس اعتراض زیادی به وضعیت زمین ورزشگاه قائمشهر داشت. بارندگی شدید اجازه حرکت عادی توپ را نمی داد و پرسپولیس از این بازی سخت فقط توانست یک امتیاز بگیرد. با این حال نباید شرایط زمین را تنها عامل توقف تیم گل محمدی دانست، چرا که نساجی در این سال ها حریف سرسختی برای پرسپولیس بوده. سه بازی اخیر دو تیم در قائمشهر با تساوی به پایان رسیده و پرسپولیس در دو بازی اخیر در تهران نساجی را با حداقل اختلاف شکست داده است. این بار هم بعید به نظر می رسد که نساجی حریف راحتی برای پرسپولیس باشد. هرچند این تیم هنوز در منطقه خطر است، ولی با دو بردی که بعد از آمدن ساکت الهامی در لیگ به دست آورده، روحیه و کیفیت بهتری دارد و در تهران هم به دنبال امتیاز خواهد بود. بزرگترین مشکل پرسپولیس در نیم فصل اول غیبت یک گلزن بود و کادر فنی امید داشت که با اضافه شدن آل کثیر و مغانلو این ضعف برطرف شود، ولی بازی پرسپولیس مقابل پدیده نشان داد که خط حمله جدید تا رسیدن به هماهنگی و کارآیی بهتر فاصله نسبتاً زیادی دارد. مغانلو در مشهد فرصت بی نظیری را از دست داد که از هر مهاجمی در لیگ انتظار می رود آن را به گل تبدیل کند. این نشان می دهد که او با وجود توانایی هایی که پیش از این در پیکان نشان داده هنوز با شرایط پرسپولیس کاملاً آشنا نیست. از طرف دیگر آل کثیر هم ماه ها با تیم تمرین نکرده و برای هماهنگی نیاز به زمان دارد.

بازی های فشرده لیگ قهرمانان در هند می تواند فرصت خوبی برای هماهنگی بیشتر مهاجمان پرسپولیس باشد. فصل گذشته هم در مسابقات فشرده لیگ قهرمانان در قطر بود که زوج آل کثیر – امیری شکل گرفت و کمک کرد پرسپولیس به فینال برسد. قطعاً خط حمله پرسپولیس بعد از شش بازی فشرده در هند شرایط بهتری خواهد داشت، ولی کادر فنی پیش از سفر به این مسابقات باید فرمولی برای باز کردن دروازه نساجی پیدا کند.

به نظر می رسد زوج ایده آل خط حمله از نظر کادر فنی آل کثیر – مغانلو باشد، ولی تا زمانی که آنها به شرایط ایده آل و هماهنگی برسند مجبور است که از گزینه های دیگر استفاده کند. در مشهد مغانلو و عالیشاه در خط حمله بودند، ولی انتظار می رود امروز امیری جای عالیشاه را در این پست بگیرد. آل کثیر هم احتمالاً در این بازی دقایق بیشتری به زمین برود. کادر فنی پرسپولیس سرانجام مهاجمانی را که می خواست در اختیار دارد، ولی زمان علیه آنها است و باید هرچه زودتر به فرمول طلایی برسد وگرنه نوار قهرمانی های این تیم در لیگ قطع خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن